Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ"

5 б/в машин, які поховають вітчизняний автопром після зниження акцизів

5 б/в машин, які поховають вітчизняний автопром після зниження акцизів

За прогнозами експертів, вартість таких автомобілів може скоротитися на 20-40% в залежності від об'єму двигуна.

Українські законодавці зробили щедрий подарунок автолюбителями, знизивши ставки акцизного збору на машини з пробігом. Тепер замість нудних дітищ вітчизняного автопрому багато українців зможуть дозволити собі пристойне б/в авто. Але без хитрощів не обійшлося, повіомляє "Закарпатський корреспондент".


Верховна Рада прийняла у другому читанні проект закону №3251, що передбачає тимчасове зниження ставок акцизного збору при ввезенні б/у автомобіля

Українським автомобілістам він обіцяє можливість придбати європейське авто за нижчою ціною. За прогнозами експертів, вартість таких автомобілів може скоротитися на 20-40% в залежності від об'єму двигуна.

В силу закон ще не вступив. Для цього знадобиться президентський автограф на ньому, публікація в офіційному ЗМІ і прихід 1 числа наступного після публікації місяця.

Тим не менш, строки закінчення дії тимчасових ставок вже відомі – 31 грудня 2018-го року. Таким чином, на купівлю європейського б/в в автомобілістів є приблизно 2,5 року.

Начебто чимало.

Але тут криється та сама хитрість

Відповідно до законопроекту, зниження ставок акцизу поширюється на автомобілі не старше 2010 року. Проте вже з 1 січня 2018 вік авто, які можна буде ввозити в Україну, дещо скоротиться. Тоді в країні набуде чинності екологічний стандарт Євро-6, і ввезення машин, що не відповідають йому, буде заборонено.

Європа офіційно перейшла на нього у вересні 2015-го, а деякі автовиробники представляли свої моделі Євро-6 ще в 2014-му. Автомобілі, випущені раніше цього часу, з 2018-го не будуть мати пропуск в Україну. До того моменту найстаршому б/в авто буде не більше 3-4 років.

У новому законопроекті є і ще один важливий аспект. Спроба продати авто, куплене зі зниженим акцизом, раніше, ніж через рік, може вдарити по гаманцю.

У цьому випадку доведеться сплатити акцизний збір за ставкою, що діє сьогодні, а вона може бути в 7-28 разів вище нової. Тож, вибравши підходящий автомобіль, його власникові доведеться чекати рік, щоб не продавати його з фінансовими втратами.
НВ вирішило допомогти в виборі підходящого б/в авто, яке найближчим часом може собі дозволити пересічний український автомобіліст.

Ми взяли за основу бюджет, який потрібен для покупки рядової "вітчизняної" моделі. Адже до недавнього часу, саме захистом вітчизняних автомобільних виробників (переважно тих, що випускають злегка модернізовані китайські автомобілі з іншими назвами) аргументували високі мита на ввезення імпортних авто.

У ролі цінового орієнтиру у нас виступив ЗАЗ Vida з 1,4-літровим двигуном і АКПП. У такій версії модель оцінюється в 311150 гривень або приблизно 11 тисяч євро.

За цю суму після вступу в силу нового закону можна буде придбати автомобілі абсолютно іншого рівня.

Ось п'ять прикладів б/в авто, які можна придбати в Європі і розмитнити в Україні з вигідним акцизом, вписавшись необхідний бюджет. За основу взяті середні ціни на старі машини на автомобільних ринках Німеччини і ряду інших країн.

Всі ці авто і без того популярні в Україні. Але тепер їх зможуть собі дозволити навіть ті, хто раніше тільки із заздрістю проводжав їх поглядом.


Ford Focus

5 б/в машин, які поховають вітчизняний автопром після зниження акцизів

Focus 2011-2014 років із середнім пробігом в районі 100 тисяч км можна придбати за ціною в 7-8 тисяч євро. Під капотом можна буде побачити, як бензиновий, так і дизельний двигун. На вибір будуть механічна і автоматична КПП.

"Розмитнення" моделі з 1,6-літровим бензиновим мотором, ціна якої в Німеччині становить 7,1 тис євро, обійдеться в 2,7 тис. Таким чином, за сам автомобіль і "розмитнення" потрібно буде заплатити 9,8 тис євро. За версію з дизельним двигуном такого ж об'єму з цінником 7,9 тис євро доведеться в цілому заплатити 11 тис.


Opel Astra

5 б/в машин, які поховають вітчизняний автопром після зниження акцизів

Astra – прямий конкурент Focus і пропозиції на ринку б/у автомобілів по ньому аналогічні. Вибір між цими автомобілями буде залежати від індивідуальних переваг бренду або дизайну. Astra за 7990 євро з 1,4-літровим бензиновим мотором в результаті потягне на 10,5 євро. Дизельна версія з двигуном об'ємом 1,3 літра і вихідною ціною в 7140 євро обійдеться в 9,5 тис євро.

Peugeot 308

5 б/в машин, які поховають вітчизняний автопром після зниження акцизів

В ціновому діапазоні 7-8 тисяч євро 308-й не поступається вищезазначеним конкурентам, і в окремих випадках може похвалитися наявністю навігаційної системи і скляного даху панорамного огляду.

Серед пропозицій домінують дизельні версії. У списку машин, доступних на провідному німецькому сайті з продажу б/в автомобілів mobile.de на кожну бензинову припадає 5 дизельних. Модель з 2,0-літровим дизельним агрегатом і цінником рівно в 7 тис євро буде оцінена в 10 тис. Вартість 308-го 1,6-літровим бензиновим двигуном (7,3 тис євро) складе 10,1 тисячі.


Volkswagen Golf

5 б/в машин, які поховають вітчизняний автопром після зниження акцизів

Не один рік Volkswagen Golf утримує титул найпопулярнішого автомобіля в Європі. Тож і на ринку автомобілів з пробігом їх представлено чимало. На mobile.de можна знайти більше 100 тисяч оголошень про продаж Golf. Після звуження кола пошуків за ціною (7-8 тис. євро) і відповідним віком список скоротиться, але пропозицій все одно буде досить багато. "Розмитнення" Golf з 1,4-літровим бензиновим двигуном додасть до стартової ціни в 7,3 тис євро ще 2,4 тис, підвищивши загальну суму до 9,7 тис. Дизельна версія (1,6 літра) ціною рівно в 7 тис буде коштувати приблизно на 100 євро дорожче.

Skoda Octavia

5 б/в машин, які поховають вітчизняний автопром після зниження акцизів

Підбираючи собі нове-старе авто з Європи не обов'язково задивлятися на один тільки гольф-клас. Наприклад, можна звернути увагу на модель C-класу Octavia – вірного службовця європейських корпоративних парків.

В ціновому діапазоні 8-9 тисяч євро будуть в основному представлені авто, пробіг яких складає в середньому 150 тис км. Octavia, під капотом якої ховається бензиновий мотор об'ємом 1,4 літра, а на ціннику написано 7,1 тис євро обійдеться в 9,4 тис. За дизельну модель ціною рівно в 7 тис євро потрібно буде заплатити 9,8 тис.


Поделиться​​ новостью:

- ПИТОМНИК ЧЕРНЫХ ЛЕБЕДЕЙ - ПРАВДА О МАЙДАНЕ
- Лиза Богуцкая: Почему Яценюк такой? Потому что у него учительница была такая! Корчак называется
- О реальной подоплеке акций патриотов по вызову
- Наша "элита" - это римская знать поздней империи
- БУДУЩЕЕ ПЕТРА ПОРОШЕНКО!
Июль, 03 2016 570

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю