6 способів застосування магнезії, які потрібно знати!

6 способів застосування магнезії, які потрібно знати!

Магнезія, або англійська сіль, – незамінний препарат, який користується величезним попитом у медичній сфері.

Багато людей знайомі з цією речовиною не з чуток, оскільки магнезія є прекрасним заспокійливим, протисудомним і спазмолітичним препаратом

Але сьогодні ми поговоримо про інші властивості магнезії, які допоможуть використовувати її щодня на благо нашому організму.
Для волосся
Щоб зміцнити волосся і трохи підживити його, досить змішати столову ложку сульфату магнію з такою ж кількістю кондиционера для волосся. Після ретельного миття голови нанесіть суміш по всій довжині волосся і залиште на 5 хвилин.
Після такої живильної процедури слід змити засіб теплою водою. Людям, які страждають від випадіння волосся, магнезія допоможе позбутися від цієї проблеми.
Для обличчя і тіла
За допомогою сульфату магнію можна легко приготувати дієвий скраб для обличчя. Досить змішати невелику кількість зволожуючого крему і такої ж кількості англійської солі. Потім слід нанести засіб на зволожене обличчя і залишити діяти протягом 3 хвилин. В кінці процедури змийте засіб теплою води.
Також подібний скраб можна приготувати для всього тіла. Необхідно змішати в рівних пропорціях будь-який зволожуючий крем і таку ж кількість англійської солі. Отриману суміш нанесіть на тіло і залиште діяти на 3-5 хвилин. В кінці процедура змийте засіб теплою води.


Для хорошої роботи серцево-судинної системи
Ванни з додаванням невеликої кількості сульфату магнію допомагають зняти м’язовий біль, знижують високий артеріальний тиск, а також є відмінною профілактикою такого захворювання, як тромбоз. Щоб приготувати лікувальну ванну, досить додати у воду 2 склянки англійської солі.
Як засіб для схуднення
У боротьбі із зайвою вагою допоможе обгортання з англійською сіллю. Для цього необхідно змішати 1/4 склянки води і 1 столову ложку сульфату магнію. Суміш потрібно помістити на невеликий відріз бавовняної тканини, потім обернути її навколо живота або стегон і закріпити за допомогою харчової плівки. Процедура повинна тривати 20-25 хвилин. Курс обгортань для схуднення – 10 днів.
Як лікувальний компрес
Сульфат магнію також використовують в компресії при ударах, розтягненнях, сильному м’язовому болю і укусах комах. Для цього необхідно в 1 склянку гарячої води додати таку ж кількість англійської солі. Цю суміш слід використовувати для лікувального компресу.
Як протигрибковий засіб
Ванночки з невеликою кількістю сульфату магнію допоможуть позбутися від мікозу стоп і нігтів. Для цього слід з’єднати в невеликій мисці 2 літри гарячої води і 100 грамів сульфату магнію. Тримати ноги у воді потрібно не менше 15 хвилин. Мінімальний курс лікувальних ванн – 10 процедур.
Наступного разу, коли відвідаєте аптеку, не забудьте купити баночку англійської солі. Тепер ви точно знаєте, як застосовувати її для здоров’я і краси.

Поделиться​​ новостью:


- Поверь)...Что важно знать от сегодняшнем моменте?
- ПОЛКУ ВЕЛИКИХ ПОЛКОВОДЦЕВ ПРИБЫЛО... Знакомьтесь - Владимир Омелян-Гиперлупский!
- Александр Кочетков: ПРАВОСЛАВНОЕ ПРИМЕЧАНИЕ
- Илья Пономарёв: Медведчук — лишь отвлекающий маневр: что Путин задумал на выборах в Украине
- Юрий Касьянов: Вы еще не устали от этих карманных псевонационалистов и фейкобандеровцев?
- Украинская журнелистика - превращение из второй древнейшей профессии, в первую. ВАМ НЕ СТЫДНО?
- Проблема не в том, что делать, а кому делать...
- Белорусская православная церковь (БПЦ) присоединилась к разрыву РПЦ с Константинополем
- "Поставки не прекращались с 2014 года". Как конфеты Roshen попадают в оккупированнвй Крым
- Подарок президенту. Как власти накануне выборов экономят на своей рекламе и "топят" чужую
11:10Июнь, 10 2017 1661

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю