А ЯКИЙ СЕНС У ХОДАХ? БАНДЕРА НЕ ХОДИВ, ВІН ВБИВАВ ВОРОГІВ! А ВИ ВЖЕ НІ НА Х@Р НЕ ЗДАТНІ?...

А ЯКИЙ СЕНС У ХОДАХ? БАНДЕРА НЕ ХОДИВ, ВІН ВБИВАВ ВОРОГІВ! А ВИ ВЖЕ НІ НА Х@Р НЕ ЗДАТНІ?...

Тьху на вас і марші ваші – сказав би Степан Андрійович!

А ЯКИЙ СЕНС У ХОДАХ? БАНДЕРА НЕ ХОДИВ ХОДАМИ, ВІН ВБИВАВ ВОРОГІВ! Якби він ходив ходами - навряд би в історію увійшов. як ВОЇН. ЩО Б СКАЗАВ СТЕПАН АНДРІЙОВИЧ? Коли дивишся НА ПОВНУ НЕЗДАТНІСТЬ НАЦІОНАЛІСТИЧНИХ СИЛ, або, що ще гірше – НЕБАЖАННЯ їх - ОБ,ЄДНУВАТИСЬ та БОРОТИСЬ за ЗМІНУ ОЛІГАРХОБАНДИТСЬКОГО РЕЖИМУ, який з нашої мовчазної згоди вже практично добиває Україну, невільно згадуєш СПРАВЖНІХ НАЦІОНАЛІСТІВ, які ДІЙСНО БОРОЛИСЯ ЗА УКРАЇНУ. Хоча часи були НАБАГАТО ГІРШИМИ – ІЩЕ Й ВЛАДА БУЛА ОКУПАЦІЙНОЮ і НЕЗАЛЕЖНОСТІ НЕ БУЛО В ПОМИНІ! А зараз – максимум, на що здатні – це ходами ходити та щось палити, деколи ще для веселощів б’ють вікна. Та діди - СПРАВЖНІ БАНДЕРІВЦІ – у гробах перевертаються, дивлячись на цей цирк… Чи вже ВСІХ ВСЕ ВЛАШТОВУЄ? Чи вже ВСІ продалися? Хтось згадав би зараз БАНДЕРУ та інших ГЕРОЇВ, якби вони ХОДАМИ ХОДИЛИ ТА ВІКНА БИЛИ!!!??? Якщо НЕМА СВОГО СПРАВЖНЬОГО ЛІДЕРА, як САМІ НЕЗДАТНІ ОБ,ЄДНАТИСЯ та ПОВАЛИТИ НАРОДОУКРАЇНОВБИВЧУ СИСТЕМУ ОЛІГАРХОПАХАНАТУ ТА ВІДНОВИТИ В УКРАЇНІ ЖИТТЯ –
то хоч ПРИЄДНУЙТЕСЬ до ВСЕНАРОДНОГО РУХУ Михайла Саакашвілі! Так НІ – НЕМАЄ ЇХ! Таке враження, що нащадки Героїв стали АНТИНАЦІОНАЛІСТАМИ та ВБУДУВАВШИСЬ В СИСТЕМУ стали її часткою. БАНДЕРА ПРИЙДЕ – ПОРЯДОК НАВЕДЕ! ТА, НАЖАЛЬ, НЕ ПРИЙДЕ НІ БАНДЕРА, НІ МЕЛЬНИК, НІ ШУХЕВИЧ, НІ САШКО БІЛИЙ, НІ ЛІСНИК… - на Небі вони. В Раю. НЕМА ЗВІДТА ЗВОРОТНЬОГО ШЛЯХУ! ТО ЩО, САМІ ВЖЕ НІ НА ХЕР НЕ ЗДАТНІ?... Тьху на вас і марші ваші – сказав би Степан Андрійович!

Andrew Nechaev

Поделиться​​ новостью:


- ЗДОБУЛЫ! Партия регионов никуда не уходила, реванш давно состоялся — «Радио Свобода»
- Почему Украина в ж@пе? Наш совкодрочный Минфин швондеров-шариковых 27 лет считает, что налоговая система – это не способ стимулирования экономики!
- Почему Москва не запустила и не сможет запустить сценарий «танки на Киев» — экс-советник Путина
- Украина — заложник олигархов, главный олигарх — Порошенко
- Зеркало будущего: Кому достанется украинский газ?
- Как всегда - заткнут бюджетную дыру за счет нищих
- Пломбы сорвало у самого Порошенко
- "Атопутіннападе"
- Назар Приходько - свідок нападу на активістку. Подробиці нападу
- Іван Апаршин: Порошенківська "Армія, мова і віра." Чому я не вірю політичним гаслам Президента?
20:33Январь, 01 2018 7879

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю