Адмінресурс на службі Порошенка - нардеп

Адмінресурс на службі Порошенка - нардеп

Заради переобрання на другий термін, Порошенко робить ставку на технології часів Кучми, коли вся  вертикаль має працювати на перемогу

Заради переобрання на другий термін, президент Порошенко робить ставку на старі перевірені технології часів Кучми, коли вся владна вертикаль має працювати на перемогу.

А щоб забули про гучні невиконані обіцянки зразка 2014 – побороти корупцію, закінчити АТО за декілька тижнів, повернути курс до 10 грн/$ – Банкова намагається переключити фокус уваги на інші теми.

Однією з фішок Порошенка на другий термін стала його релігійність. Задум Банкової – отримати Томос про автокефалію перед днем всенародного голосуванням та "продати" це виборцю як своє досягнення.

Тому зараз по всій країні можна побачити рекламні сюжети, де Порошенко асоціює себе з церковними справами. Хоча Україна є світською державою, але в умовах падаючого рейтингу чинному президенту не доводиться добирати засобів, щоб вскочити у потяг на другий термін.

Для того, щоб розігнати пропагандистську машину Порошенка, його оточення міцно вчепилося в рекламний ринок.

Мною отримано докази, що органи влади змушують рекламні агентства розміщати рекламу Порошенка під виглядом соціальної. Маю документ з департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, який просить – а, фактично, вимагає у приватних структур – виділити рекламні площини на безоплатній основі.

При чому рекламні сюжети навіть не підписані посадою президента України, просто міститься надпис "Петро Порошенко" на фоні київського пам'ятника Князю Володимиру!

 


 


 Доходить до абсурду – в деяких містах однаковий сюжет реклами Порошенка замовляють як безкоштовну рекламу на правах соціальної, і одночасно розміщають за гроші через рекламні агентства.

При чому ринок реклами зачищають під одного гравця – структури, пов'язані з президентським оточенням Ігорем Кононенком та Сергієм Березенком.

Комусь Революція гідності вилилася контузіями та смертями, а комусь – рекламними площинами в державному аеропорту "Бориспіль". Їх віддали фірмам, пов'язаним з Кононенком і Березенком. Компанія "Ін Лайн" отримала локацію прямо в терміналі D, через який здійснюється основний пасажиропотік.

 Розслідування програми Схеми показало, що телефон цієї компанії використовували фірми помічників Сергія Березенка в Київраді. На цьому ж номері перебував і благодійний фонд "Спільна справа" самого Сергія Березенка, який відомий брудним дообранням до Верховної Ради через масовий підкуп виборців Чернігівської області.

Ну і зовсім не дивно, що за цим номером телефону була прописана фірма сестри Ігоря Кононенка – ще одного президентського смотрящего. Адже Кононенко і Березенко є політичними соратниками з того часу, коли входили до фракції мера-дерибанщика Леоніда Черновецького.

Аналогічний переділ рекламного ринку відбувається в київському метро. На момент завершення Революції гідності, в 2014 році, в структурі метрополітену розміщували рекламу 26 компаній. На сьогоднішній день найбільшими операторами реклами в Київському метро є компанії, пов'язані з рекламним бізнесом родини Березенка.

З Березенком пов"язують рекламний бізнес компанії "Мегаполіс", яка протягом останніх років фактично витіснили всіх конкурентів з реклами в Київському метрополітені. При чому саме місто Київ отримує до свого бюджету лише десяту частку грошей, зароблених посередниками в метрополітені.А останнім часом аналогічно почалася зачистка ринку реклами в потягах. У черні правління "Укрзалізниці" продовжило до кінця року договори з двома компаніями на розміщення реклами в "Інтерсіті", але буквально через декілька днів цей потік також почав забирати під себе Березенко.

І влітку клієнти, що розміщують рекламу в швидкісних поїздах, отримали листи від агентства "Мегаполіс" з вимогою переукласти договори зі спорідненими із Березенком компаніями.

Ноу-хау Березенка "геніальне" – два в одному. Він не лише намагається забрати під себе потоки грошей, в ручному режимі переключаючи їх на своїх друзів та родичів. Він намагається контролювати рекламні площини, щоб фільтрувати політичне наповнення з метою знищення конкурентів Порошенка.

Усе це має дуже мало спільного з демократією, зате нагадує старі темні часи, коли адміністративний ресурс допоміг Леоніду Кучмі обратися на другий термін. І це ще один аргумент на користь того, що таку владу треба усувати з посад.

Сергій Лещенко

Поделиться​​ новостью:


- О природе вещей. И конечно о выборах...
- "Ты не Один. Нас-52 Миллиона". А сколько нас на самом деле? Давайте попробуем разобраться
- Кто кому «рука Москвы» в Украине — Deutsche Welle
- Порошенко и его командой наверняка скоро займется ФБР — нардеп Сергей Лещенко
- Центральный вокзал Киева начинают патрулировать полицейские
- ИНФОБОМБА!! Сергей Власенко разрушает мир кривых газовых зеркал Порошенко - Коболева!
- Вибори Президента. Ніхто не домовиться з МВС і Нацполіцією про ШИРОКО ЗАПЛЮЩЕНІ ОЧІ - Аваков
- Єб@нуті на усю голову комсомольці Порошенка
- Ровно 5 лет назад они уже звали войну...
- День на Донбассе: четыре обстрела, потерь нет
- Процесс фейковой харизматизации президента-олигарха быстро набирает обороты — политолог
- Из г@вна и палок. Лучший ответ на вопрос, какую страну за 5 лет удалось построить Порошенко
- Порошенко лично убалтывал Зеленского не идти в президенты. ВИДЕО
- Умер один из лидеров ОУН Омелян Коваль
- Дмитрий Шакин: Томос-тур триває, або генеральна репетиція передвиборчих "каруселей"
21:44Август, 13 2018 667

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю