Ахметов заробляє мільярди на надвисоких тарифах на комунальні послуги, - Гриценко

Ахметов заробляє мільярди на надвисоких тарифах на комунальні послуги, - Гриценко

Влада домовилася з олігархом Ренатом Ахметовим про взаємопідтримку, дозволивши йому грабувати українців через нереально високі ціни на комунальні послуги

Влада домовилася з олігархом Ренатом Ахметовим про взаємопідтримку, дозволивши йому грабувати українців через нереально високі ціни на комунальні послуги.

Про це написав політик Анатолій Гриценко на «Фейсбуці».

Придворному олігарху влада створила схему отримання надприбутків. У багатомільярдних обсягах. За рахунок мільйонів людей, яким влада встановила надвисокі тарифи. А щоб олігарх не переймався неплатежами, влада й тут про нього подбала - кошти з бюджету йдуть олігарху надійним потоком через систему субсидій, в яку влада вже втягнула більше половини населення. Хто за все це розплачується? Той хто заробляє та/або створює робочі місця.

Як думаєте, олігарх ті "додаткові" мільярди споживає виключно сам? З владою, за створені нею схеми, зовсім-зовсім вдячно не ділиться? Чи, може, хтось вірить, що порошенки з яценюками, гройсмани з вовками, гонтарєви з кубівими, луценки з кононенками - про "ротердамські" ласощі не знають? їхньої мародерської суті не розуміють? вкрадені на тих схемах мільярди між собою не розподіляють? Я не вірю.


Поделиться​​ новостью:

- Кто поддержит Порошенко на выборах? Да никто!
- Нардеп Александр Онищенко рассказал, кто оплатил бигборды "Беги кролик беги" против Яценюка
- Михаил Подоляк: досрочная... петля?)
- Дмитро Гнап: Жванія відповідав, увага: за продаж місць в списку БПП. По чім? Кому? Скільки? (ВІДЕО)
- Операция "Труба". Как НФ "купил" победу на выборах
19:20Февраль, 07 2017 7174

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю