Активіст Майдану заявив, що в 2014 році в нього стріляли з готелю “Україна”

Активіст Майдану заявив, що в 2014 році в нього стріляли з готелю “Україна”

Активіст Майдану Володимир Венчак, отримав 6 поранень під час подій в Києві 20 лютого 2014 року, заявив, що в нього стріляли з боку будівлі готелю “Україна”

Активіст Майдану Володимир Венчак, який отримав шість поранень під час подій в Києві 20 лютого 2014 року, заявив, що в нього стріляли з боку будівлі готелю “Україна”.

Такі свідчення уродженець Львівської області озвучив 6 червня в ході засідання суду у справі “Беркута” в Святошинському районному суді Києва.

Це випливає з трансляції судового засідання на каналі “Судова влада України” в мережі Youtube.

Зокрема, за його словами, одне поранення в результаті пострілів він отримав в спину – куля пробила праву легеню. Крім цього, ще три поранення він отримав в руку і два в ногу. Венчак також зазначив, що бачив, як багато правоохоронців були з помповими рушницями і стріляли з них вгору.

Як повідомив свідок, після отриманих поранень він прийшов в себе вже в будівлі готелю “Україна”, в якому знаходився основний медичний пункт протестуючих.

“Перше поранення я отримав в спину. Але не з боку урядового кварталу, де була така явна загроза… а з боку готелю” Україна”, – заявив свідок. – Я підійшов до групи майданівців, які перебували на передових позиціях. Ми побачили як в вікнах і на балконах готелю “Україна” стоять оператори, кілька людей було, були вікна відкриті, в яких були якісь люди і ми відчули, що ведеться вогонь в спину з того боку. Навіть на відео ми бачили місця попадання куль, які могли бути тільки з боку готелю “Україна””.

Окрім пострілів з готелю “Україна”, про які згадав в показах Венчак, він також повідомив суду, що бачив озброєних людей на даху Консерваторії, зазначивши, що сприйняв їх як силовиків, так як за його словами, цивільні особи не мали права носити зброю .

“Я чомусь так вважаю, а хто ж зі зброєю міг бути?”, – зазначив Венчак.

Свідок також згадав, що незадовго до розстрілів, коли він був на Майдані, то бачив, як в натовп людей завели п’ятьох або шістьох затриманих активістами беркутівців.

За його словами, він порахував в той момент, що правоохоронці не хотіли протистояння.

“Перед тим, як виносити поранених, на Майдан привели, скажімо так, 5-6 співробітників “Беркута”. Я побачив, що люди деморалізовані повністю. Мені здається, що ще один день і тієї трагедії, яка трапилася 20-го числа, могло і не бути. Тим силовикам так набридло все, що вони готові були, як я думаю, кинути все і по домівках”, – поділився своїми враженнями свідок Венчак.

Відзначимо, що Консерваторія на момент тих подій перебувала під контролем протестуючих. Саме звідти, як стверджували бійці Внутрішніх військ і “Беркута”, по ним вели вогонь вранці 20 лютого 2014 року.

Нагадаємо, раніше мер Дніпра Борис Філатов в своєму повідомленні про призначення на посаду голови міської поліції колишнього керівника дніпропетровського “Беркута” Андрія Ткаченко заявив, що той в дні Майдану керував силовиками і “зупинив непоправне, коли з Консерваторії снайпер почав стріляти в дніпровських” беркутів ” і поранив шістьох людей”.

джерело

Поделиться​​ новостью:


- Украинский олигархический инфантилизм... или занимательная политическая анатомия Украины
- Счастливым быть гораздо проще, чем кажется
- СРОЧНО ! РПЦ полностью разорвала связи с Константинополем. Текст заявления Синода РПЦ
- Декоммунизируем теплоснабжение и будет нам щастя!
- Взбесившийся холуятник Порошенко
- Израиль не выдаст-ФБР не съест. Коломойский после запроса из ФБР переехал жить из Женевы в Израиль
- Лукашенко высказался по томосу для Украины
- Мы живем в этом бляд@ском, ущербном цирке, где над народом просто издеваются! И это не розыгрыш!
- В Украине у человека остается лишь один способ отстоять свое Право - ОТВОЕВАТЬ ЕГО !!!
- Как день прошел? Что Ватутин? Бастилию взяли? У нас, хоть митинги с требованиями были - Богуцкая
00:17Июнь, 13 2017 989

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю