Алексей Шевченко : «Популісти» України – єднаймося!

Алексей Шевченко : «Популісти» України – єднаймося!

Пару днів тому мою увагу привернуло визначення Олексія Кучеренка, яким він "нагородив" уряд Гройсмана та його подільників. В обмін на звинувачення у популізмі він справедливо назвав всіх цих політичних мародерів "аферистами" та показав, що в реальності вони є популістами у квадраті, оскільки обіцяють у недалекому майбутньому довести наш життєвий рівень (нижчий за Нігерію) до рівня європейьских стандартів+

Пару днів тому мою увагу привернуло визначення Олексія Кучеренка, яким він "нагородив" уряд Гройсмана та його подільників. В обмін на звинувачення у популізмі він справедливо назвав всіх цих політичних мародерів "аферистами" та показав, що в реальності вони є популістами у квадраті, оскільки обіцяють у недалекому майбутньому довести наш життєвий рівень (нижчий за Нігерію) до рівня європейьских стандартів. 
Вся ця полеміка мене спонукало на пародію на ганебне Звернення моральних авторитетів групи "Першого грудня" про небезпеку популізму. Тільки тут місце "популізму" небезпідставно зайняв "аферизм". Щойно прийнятий бюджет від правлячої анди політичних аферистів (який вже назвали "бджетом геноциду"ю) бдоводить реальну небезпеку цього явища.

ЗВЕРНЕННЯ НОВОЇ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ «ПЕРШЕ КВІТНЯ» ПРО ЗАГРОЗУ ПОЛІТИЧНОГО АФЕРИЗМУ.
Привид бродить по Україні – привид аферизму. На дріжджах невігластва та інтелектуального примітиву його носіїв рейтинги партій стрімко падають. Але це не заважає їм збирати фантастичні матеріальні дивіденди, зазіхати на найвищі посади в державі та за будь-яку ціну отримувати їх. Вони багато говорять про цінності, але їх безмежний цинізм руйнує навіть натяк на їх існування.
Аферизм розцвітає таким буйним цвітом, що цвітіння оспіваної черемшини здалося б осіннім в’яненням. Щодня, щогодини, щохвилини його бурхливі виверження та неграмотні судження демонструють провладні засоби масової інформації. Він крикливий та весь час обіцяє «навчити керувати країною». Він любить телекамери. Йому подобається пафос енергійних слів і порвані сорочки на власних грудях нібито «за реформи», які у майбутньому принесуть народу достаток та багатство, хоча зараз несуть лише злидні та страждання. Він закликає «затягнути паски», але всі його представники жирують у своїх палацах-маєтках, їздять у броньованих іномарках та виводить вкрадені гроші на офшорні рахунки
Улюблене його заняття – критика «популізму», до якого залучаються всі, хто не згодний з політикою економічного мародерства та який обвинувачується у всіх наших бідах. Він жадібний і мстивий.
При цьому аферисти самі є безсоромними популістами. Вони залюбки паразитують на соціальних бідах, лукаво спрощуючи складне, безсоромно експлуатуючи найпростіші соціальні емоції, спокушаючи суспільство обіцянками райського життя в недалекому майбутнього та заспокоюючи його мантрою «треба тільки трохи потерпіти».
Політичні аферисти утворюють гніздо політичної корупції на найвищому рівні, імітуючи боротьбу з нею на нижчих ланках. Ця імітація та грізні «прокльони» на адресу «корупціонерів» – хабар утомленому суспільству. Це – «опіум для народу». За це вони отримують прибутки у нечувано великих розмірах .
Йому не знайоме почуття відповідальності, хоча політичні аферисти тільки про неї і говорять і до неї закликають «клятих» популістів.
Хоча насправді аферисти марять владними кріслами та баблом, до якого ці крісла дають доступ. Їх основна мета -- зірвати «куш» і втекти. Тому у них завжди напоготові впаковані валізи та чартерні літаки. 
Аферизм став реальною та найстрашнішою загрозою українській державності. За самою своєю природою він не здатен до конструктивної праці. Йому чужі національні, державні інтереси, державницьке мислення як таке. І тому він свідомо руйнує державу, уриваючи свої дивіденди загребущими руками та відбираючи останнє у зубоженого народу. Оскільки він керується принципом: «Після нас – хоч Потоп»!
Нинішні аферисти при владі – це добре згуртована та отмобілізована спільнота. Протиставитись цьому можна свідомою солідарністю та об’єднанням тих, кого це кодло називає «популістами», хто дійсно вболіває за народ та протистоїть практикам його геноциду, хто налаштований на реальне реформування країни, а не на профанацію та пропагандистські шоу. 
Остерігаймося лукавих! Геть з влади неосвічених та цинічних аферистів! «Популісти» України – єднаймося!

 

Алексей Шевченко


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Сентябрь, 19 2016 433

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю