АНАТОМІЯ ПРОТЕСТУ. ЩО ДАЛІ - ХВІСТ ДРАКОНА

АНАТОМІЯ ПРОТЕСТУ. ЩО ДАЛІ - ХВІСТ ДРАКОНА

Ну, що, поки все нормально розвивається ... Ну, майже нормально, тому що гарант нервує. Його проблеми

Ну, що, поки все нормально розвивається ... Ну, майже нормально, тому що гарант нервує. Його проблеми.

У чому нормальність і закономірність?

1. Почали мирний протест і утримали мирний протест. Будівлі не захопили, Раду не розстріляли, депутатів на смереках не повісили. Комусь може здатися, що я приколююсь, а я і не думала. За все те, що з нами зробила післямайданівська Влада - розстріл якраз те, що могло б зняти гріх з їхніх душ і лють з наших, повернувши нам гідність. Але, протестуючі стрималися. Вони висунули всього три вимоги. Не найбільш грандіозних і не найбільш життєво необхідних. Систему ці вимоги не змінять, та й нерозумно вимагати від цієї Ради і цього президента прийняти закони, спрямовані проти них самих. Коли вони обіцяли зняти недоторканність і новий закон про вибори, їм потрібні були наші голоси. На другий день після виборів і наші голоси, і ми самі стали відпрацьованим матеріалом. Так в відпрацьованих і ходимо всі 26 років.

З іншого боку, зупинилися на трьох вимогах, тому що так звані політичні партії, які заявили про своє бажання брати участь в протесті, саме на цих трьох вимогах і зійшлися. Я тоді скреготала зубами, думала, гаразд, почали мирно і конституційно, але кому яке діло на чому там зійшлися партії ?! Кому ще не насрати на всі ці партії ?! Нас зараз умивають рейтингами - Тимошенко, Порошенко, Рабинович, Ляшко, Бойко. Народ, ми ж не всі ще пацієнти дурки, розуміємо, що це рейтинг політичної гидоти! Я б виділила з «гидоти» Тимошенко і то, тільки тому, що вона жінка.

2. Як і слід було очікувати, практично всі партії до кінця тижня випарувалися з революційного табору. Хтось їм одним видимий посмикав за ниточки і вони випарувалися. З одного боку ниточка називається «господар», а з іншого - «компромат». Хрін з ними, народ, хрін з ними. Все одно користі від них, як від цапа молока. Хіба що прапорами помахали і буклетики роздали. За три роки не змогли нічого змінити і ні на що вплинути, кому вони потрібні? Що стосується младо-євро-реформаторів, тобто українських лібералів. Хочу запитати - хто ще пам'ятає, як років зо два тому, Найєм підвивав на одному з каналів - «Петро Олексійович, дайте нам, ми знаємо, як!»? На людську мову це перекладається так: «Папік, дай покерувати, дуже хочеться». Не дали. Образилися. Але вкусити не вийшло. Тому що народ вже обпікся на молоці, тепер на воду дме. І не дарма. Віддавши голоси за засновника партії Регіонів, після крові на Майдані, він уже ніколи не підтримає тих, хто голосніше за всіх кричить, продовжуючи перебувати в БПП. Їхні пояснення, що нехай йдуть їх БПП корупціонери, а ми залишимося,вже вже "не котить".

3. До кінця першого тижня протестуючі озвучили нові вимоги. «Велика політична реформа» - стала «Україною після Порошенко». Ветерани війни та бійці батальйону «Донбас» додали «імпічмент», «закон про антикорупційний суд» і все протягом п'яти днів. Думаю, що на цьому тижні з'являться також соціальні вимоги. Імпічмент необхідний для того, щоб зберегти баланс «парламент - президент». «Голенькі» депутати при президенті без імпічменту будуть зжерті таким, як Порошенко, протягом години. Якщо ж президент додасть до своєї посади право народних обранців виставити його з високого поста, то тоді все врівноважиться. Я думаю, нам, народу, також не завадило б право оголошувати імпічмент президенту через референдум, а також право відкликати депутатів. Аж подумати страшно - чверть століття ми не мали і не вимагали важелів впливу і контролю над владою!

Тепер те, що НЕ нормально.

Ненормальне стосується нас з вами. Ми не вийшли, не підтримали. Немає десятків і сотень тисяч. Це поки не страшно. Але треба дещо розуміти.

Страх. У нашому організмі вже практично прижився новий ген - «після революцій буває тільки гірше». Особливо стало гірше після останнього Майдану. Народ зараз думає, а, що, якщо буде ще гірше? Хочу сказати ось що. По-перше, гірше не буває. По-друге, це «гірше» було не стихійним лихом, це «гірше» було і залишається рукотворним геноцидом. Режим Порошенка вирішив винищити непокірний дух українців, який так дратує Кремль. Але як винищити дух, не знищивши тіло?

Не буду зараз докладно про всі останні реформи. Ви знаєте, про що йде мова. Хочу тільки привести пару цифр. Якщо операція на серці буде коштувати 130 тис. гривень, що це означає при пенсії в півтори тисячі гривень? Адже логіка дуже проста - якщо тарифи на газ у нас як в Німеччині, якщо не вище, якщо будь-яка операція, не тільки шунтування, тепер не доступна, оскільки ціна операції перевищує пенсію в 86 раз, то, чому подовжують тільки один кінець тієї мотузки, на якій повинен повіситися простий українець? Чому кати режиму Порошенко не подовжують і другий кінець - пенсії і зарплати? Що, ви говорите, адже підвищили ж мінімалку і пенсії ?! Якби пенсії просто індексували, привівши у відповідність з інфляцією, то розмір пенсії становив би сьогодні 4 тисячі гривень, а, якби режим Порошенко не крав всім скопом, то і всі 10 тисяч. В іншому випадку, при теперішніх зарплатах і пенсіях, Україна повинна залишатися виключно соціальною державою. При наших можливостях, це цілком реально. Так що гірше вже не буде. Цей режим вже все зробив, щоб перетворити нас в злидарів і жебраків. Для тих, хто сподівається на субсидії, у мене теж є новина. На субсидії уряду Гройсмана потрібно 71 млрд. гривень, а у них є тільки 50 млрд. Опалювальний сезон буде ласкавим не для всіх. Якщо ж врахувати, що в деяких регіонах, населення, що сидить на голці субсидій, становить понад 90%, то це взагалі дорога в холодне опалювальне пекло.

Підемо далі. Всі нарікають, що кияни не приходять. Не треба розраховувати тільки на киян. Київ - місто сите. Чи не тому, що в ньому немає простих людей, які кожен день прикладають один кінець мотузки до іншого, зводячи кінці з кінцями, а тому, що в Києві знаходиться вся нечисть - влада з сім'ями і родичами, а також її обслуговуючий персонал. Кияни прийдуть, але почнуть приходити спочатку інтелігенти, які здатні зрозуміти і передбачити на кілька ходів вперед. Потім підтягнуться ті, хто поборе страх перед «щоб не було гірше».

Піднімати треба околиці. Там люди живуть реально погано. І не тільки для того, щоб вони їхали до Києва. Не треба залишати свої родини і роботу, якщо вона є. Якщо громади на місцях приберуть тих, хто сидить в обласних і районних адміністраціях, які абсолютно не потрібні, вони допоможуть позбутися розгалужених коренів порошенківського режиму.

Рубайте коріння на місцях, тим ,які протестуватимуть у Києві буде легше впоратися з Головою!

Хто у вас там сидить на місцях? Оппоблоковці, порошенківці, злодії і корупціонери? Місцева порошенківська рать? Женіть її!

І ще одне. Не думайте, що вимоги ветеранів-фронтовиків можна списати з рахунків. Думаєте, що їх мало? Хто вони такі, щоб вимоги висувати від імені всього народу? Я вам відповім - вони на фронті за ваш "мир" своїми життями ризикували. Тисячі свої життів віддали за ваші відпустки, поїздки на море, корпоративчики зі стриптизерками, за ваші виїзди на дачі, на риболовлю і мирні походи за грибами. Вони мають право на багато, якщо не на все. Так що краще стати з ними поруч і вимагати те, що назріло - зміни влади, а, разом з нею і зміни системи.

План є. План є у Саакашвілі. План є у деяких розумних чоловіків з числа моїх друзів - Ружанського і Стеценко. Люди, я впевнена, теж є.

Тільки з людьми тут така важлива справа. Триста українських "спартанців" не повинні бути забруднені політичними кольорами. Нещодавно я написала, що в Україні ми повинні оголосити мораторій на участь політичних партій в державному управлінні нашої країни. Нехай йдуть на свої хліба. Виживуть за чотири роки (до наступних виборів), тоді поговоримо. Ви ж не хочете, щоб ті триста чоловік, які зайдуть в новий парламент, знову стали формувати уряд і все інше в нашій країні за пільговим і квотними принципами?! Я дуже сподіваюся, що за три-чотири роки, всі існуючі партії просто здохнуть і з'являться нові, свіжі, які виросли і заколосилися без совкового добрива.

Ось те, що я думаю. У зв'язку з тим, що президент Порошенко прийшов до влади в результаті перевороту, організованого окремими олігархами, які спочатку за допомогою таких звірячих маніпуляцій, як побиття студентів і журналістів, змусили народ почати масові протести, а потім використовували народ в своїх цілях, кожен раз провокуючи його на все більш рішучі дії на користь повалення колишнього і встановлення нового режиму, аж до масових вбивств протестувальників, а, також, у зв'язку з тим, що в результаті цього перевороту Україною була втрачена территория і тисячі життів захисників і цивільних осіб, в тому числі і дітей, вибори 2014 року можна вважати недійсними. Президент Порошенко був приведений до влади купкою олігархів, які спровокували кривавий переворот 2013-2014 рр., потім вiн узурпував владу, насправді не будучи законним президентом України.

Наш народ зараз нагадує спливаючого кров'ю дракона з безліччю ран. Але хвіст у нього ще ворушиться, а, як відомо, у драконів удар хвостом завжди смертельний. Так що, незважаючи на всі рани, що цей режим нам завдав, ми ще живі і представляємо для режиму Порошенка смертельну небезпеку. Тим більше, що Путін сказав, що Порошенко його влаштовує, а це означає вирок для гаранта ...

 

Olena Ksantopulos

Поделиться​​ новостью:


- Юлия Тимошенко пошла в наступление
- Что делает Порошенко, свернув Томос-тур?
- Годы прошли, а технология держать людей за быдло осталась - нардеп Сергей Лещенко ВИДЕО
- Для Меркель одинаковы Порошенко и Путин
- Канада выделяет деньги, чтобы Порошенко не смог путем нечестных выборов сохранить власть
- Что будет если победит Зеленский?
- Эта власть ТУПО УНИЧТОЖАЕТ НАС С ВАМИ!
- Да, Украина больна. Но разве мы ее лечим? Отнюдь!
- СМИ: Япония выдвинула Трампа на Нобелевскую премию
- На Донбасс погиб боец ВСУ, еще два ранены
- В ЕС рассказали о новых санкциях против России
- Украина догонит Польшу через 50 лет – Маркарова
- На Донбассе погибли 2945 украинских воинов, - Порошенко
- Тимошенко не пойдет на компромиссы с Москвой в ущерб Украине даже ради завершения войны
- Скажите, ну как мы допустили, что такие прид@рки управляют НАШЕЙ страной?
10:51Октябрь, 22 2017 4845

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю