АНДРІЙ ДИДЮК - беркутівець, який лупив людей на Майдані - став орденоносцем

АНДРІЙ ДИДЮК - беркутівець, який лупив людей на Майдані - став орденоносцем

У 2015 нагороджений орденом Данила Галицького 3 ступеня від Президента України за "нібито" участь в АТО (цікаво глянути де він воював і коли встиг)

Ох. Вечір чудних відкриттів. АНДРІЙ ДИДЮК - беркутівець, який лупив людей на Майдані, який у 2013 році був заступником командира київського "Беркуту" сумнозвісного Сергія Кусюка, і якого звинувачують у "перевищенні влади" у справі розгону мітингувальників 30 листопада 2013 року, який зі слідством не співпрацював і навіть на засідання не приходить (хворенький, бачте):

1. в травні 2015-ого нагороджений орденом Данила Галицького 3 ступеня від Президента України за "нібито" участь в АТО (цікаво глянути де він воював і коли встиг);

2. За Авакова, його спочатку залишили на посаді замість Кусюка з травня 2014 року командувати переформатованим "Беркутом",
потім відсторонили від виконання обов'язків у січні 2015 року, аби не впливав на свідків-беркутят, однак за 2 місяці заступник начальника київської міліції Ігор Коваленко "попросив" суд повернути Дидюка командувати спецпризначенцями Києва – і його клопотання задовольнили. Отак от.

3. У січні 2016-го Дидюка понизили до помічника командира полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ» Головного управління Національної поліції в місті Києві. Хоч понизили! Ура.

4. А не "ура", бо вже з квітня 2016-го він повернувся на посаду командира полку поліції особливого призначення №1. Це - актуальна на сьогодні назва колишнього «Беркуту».

5. З часів майдану дослужився від майора до підполковника.

ТА-ДАМ! Як думаєте, чи понесе підполковник Андрій Дидюк -теперішній діючий керівник київських екс-беркутят, учасник АТО, який мабуть навіть має УБД і точно має державну нагороду, який керує беркутами, які проходять свідками у справі проти нього (!) -

покарання за побиття людей в 2013 році??!

 

 

Alina Bodnar


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Луценко обматерил активиста, которого затем избили титушки-мусора
- «Тряситесь ублюдки!» - СРОЧНОЕ ОБРАЩЕНИЕ к депутатам и Порошенко (ВИДЕО)
- ЕЩЕ ОДИН "ЕБ@НУТЫЙ"! ЛОХОДРОМ "ГИПЕРЛУП"
- Студенты ответили брехливому генпрокурору Луценко, назвавшему их «агентами на задании»
- Правда в прямом эфире! Гордон рассказал кем на самом деле является Тягнибок (ВИДЕО)
Декабрь, 08 2016 11136

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю