Андрій Сахно: ВИШИВАТНИКИ - це паразити

Вишивата боїться зміни влади, як кожен паразит боїться втратити свого господаря. Йому байдуже до усіх інших, хто поруч. Це паразити, які пристосувалися біля влади і годуються тим, що влада не взмозі проковтнути в одночасі

Це паразити, які пристосувалися біля влади і годуються тим, що влада не взмозі проковтнути в одночасі. Вишиватник — обовязково має вишиванку і навіть не одну, а тому вважає себе патріотом. Це на них опирається влада і час від часу підкидає їм кавалки у вигляді допомоги, чи ще якихось преференцій. Вишивата боїться зміни влади, як кожен паразит боїться втратити свого господаря. Йому байдуже до усіх інших, хто поруч. Вони живуть за принципом "аби я, аби мені..." Коли в них шукаєш співчуття, вони в душі радіють з того, що вміють добре влаштуватись і в них немає таких проблем, як в тих, хто не вміє лизати господарю дупу.Тобто, вишиватник, примітивний дуполиз, готовий на усе, щоб догодити господарю. Переважно, в маленьких вишеватників, маленькі амбіці. Вони прагнуть добробуту і все що туди відноситься, щоб відчувати, навіть тихенько, непомітно для інших свою зверхність в чомусь. В душі кожного вишиватника, живе мрія, покинути країну і податись в теплі краї, але лінь і боязнь втратити дармовий хліб, або якісь преференції, не дозволяє вишиватнику пуститись в мандри. Тому йому приходиться корчити з себе патріота на повному серйозі, вдаючи з себе доброго християнина і чесного громадянина. Основне середовище існування вишиватників, це корупійна система і хоча на публіку вони засуджують корупцію, насправді вони чудово розуміють, що саме корупціонери можуть дати таке життя, яке їм потрібно, взамін на їхню підтримку. Тому вишиватники вмонтовані в корупційну систему і являються підгрунтям для корупції. Вони активно розхвалюють "патріотим" і виправдовують діяння влади, і навпаки, не дають розкрити рота тим, хто каже правду.

Вишиватники з великими амбіціями, живуть по тим же принципам, що і з маленькими. Яскравим прикладом такого вишиватника, є такий усіма "олюблений" Святослав Вакарчук. З роками популярність згасає у всіх зіроки і гарно коли вдається продати свою популярність, якійсь політичній силі, ще до того, коли зірка згасне. Вибори, це колосальні можливості, особливо, коли вони на посаду президента. Усі ми пам'ятаємо політичні починання Вакарчука, одразу після Майдану, коли він намагався нам втовкмачити, що не існує такої нації, як Українська. А ще на Сашка Білого свою харю жидовську відкривав. І от тепер, світовий жидівський клан готує його до виборів президента в Україні. Для цього, він пройшов спеціальні курси в США. Тай в соцмережах його репостять продажні групи. Хочуть бачити реакцію народу. Тому, читайте і думайте, і не кажіть потім, що вас не попереджали, як Вальцманом. Вже одного брехливого жида маємо в президентському кріслі, а іншого в прим'єрському, не рахуючи жидовні у Верховній Раді, то може вистачить бути вишиватниками, а стати справжніми патріотами України?

 

 

Андрій Сахно


Поделиться​​ новостью:

- Майдановец: Почему марши РНС никуда не приведут?..
- Юрий Касьянов: Мёртвые им не страшны. Мёртвые - материал пропаганды, сырьё для обмана и мифов
- Кто кому и где куда Рабинович
- Собі - все, народу - закон ! Сама надійна резервація для бидла – рамки правового поля України
- Как государственная пропаганда по-Геббельсу делает из украинцев "стадо свиней" за наш же счет
00:56Февраль, 02 2017 545

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю