АВАКІВСЬКІ ПСИ ЗАТРИМАЛИ ЧЕРГОВИХ РЕДУТУ "БОГДАН" І ВІДВЕЗЛИ У РАЙВІДДІЛОК

АВАКІВСЬКІ ПСИ ЗАТРИМАЛИ ЧЕРГОВИХ РЕДУТУ "БОГДАН" І ВІДВЕЗЛИ У РАЙВІДДІЛОК

Щойно з'явився зв'язок із Редутом "Богдан", куди приїхали озброєні нацгвардійці і разом з тітушками розгромили табір Редута

Щойно з'явився зв'язок із Редутом "Богдан", куди приїхали озброєні нацгвардійці і разом з тітушками розгромили табір Редута. Аваківці безпідставно затримали спостережну групу блокадників, що несла чергування. На місці Редута знаходиться близько дванадцяти невідомих озброєних людей в балаклавах.

Ми були готові до такого розвитку подій, тому, незважаючи на такі дії поліції, спостереження за залізничною гілкою на Луганськ все одно ведеться.

Найближчим часом Редут буде відновлено. Руху поїздів немає. Нагадуємо, що рух неможливий через фізичне пошкодження колій.

Покидьки у погонах із гумовими кийками та автоматами вчергове показують своє обличча, при цьому маючи шеврони з українським прапором. Аваківські пси разом з тітушками, які вже виділились в окрему касту, беззаперечно виконують команду "фас".

Вони дочекались, поки на Редуті лишиться одна чергова группа з п'яти людей. Коли ж на міцсі було сто-стоп'ятдесят блокадників - напевно, було страшнувато.

Затриманих наразі везуть в Попаснянський відділок поліції. Серед затриманих - козак Михалич, який з 2014 року добровольцем воював у складі батальйону "Донбас". Цікавим фактом є те, що Михалич приймав участь у звільненні Попасної, коли міліція здала місто сепаратистам. Тепер ця ж міліція, але тепер вже під назвою "поліція", везе Михалича у райвідділок, який здала свого часу ОРДЛО.

Штаб блокади торгівлі з окупантами Львів


Поделиться​​ новостью:

- Фильм об Украине и Саакашвили покоряет мир! Вся правда, которую не покажут по каналах Левочкина, Пичнука, Порошенко и Ахметова (ВИДЕО)
- Петя зря надеется, что суд над Януковичем не станет ящиком Пандоры для него самого — Deutsche Welle
- Тимошенко лидирует в электоральном рейтинге и выиграла бы второй тур у Порошенко – соцопрос
- Обращение бывшего поэта Майдана к Европе
- Мустафа Найем: Шокуючі подробиці про вбивцю журналіста Веремія. Це про справедливість
19:48Апрель, 10 2017 1874

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю