Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

Аваков: Кива – людина-воїн

Аваков: Кива – людина-воїн

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає колишнього начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Киву незамінним в складних ситуаціях.

"Коли Кива вивозив мирних людей з Дебальцевого, коли там "шмаляло" кругом, він усім підходив. Коли Кива був комендантом у Волновасі і керував військовим підрозділом, він усім підходив. Коли військові дії закінчилися, і відчайдушний Кива прийшов на роботу в мирний Київ, він став багатьом незручний. Я ж своїх людей не кидаю", – заявляє Аваков.
 
"Кива – людина-воїн, ідеальний на війні. Для мирного життя з його якостями характеру він не дуже підходить. З іншого боку, він досить цілісна людина з усіма своїми плюсами і мінусами" – зазначив глава МВС.
Щодо конфлікту Киви з главою Нацполіції Хатією Деканоїдзе Аваков зазначив наступне:
 
"Не можна витрачати більшу частину часу і сил на боротьбу з Хатією, з якою він не зійшовся темпераментом, і в ній нема до нього стільки довіри, скільки є у мене. Коли Хатія займалася проектним менеджментом в ранзі мого радника, а він воював під Волновахою, вони не перетиналися".
 
"Я можу йому сказати "А, Б, В", а вона – не може. І він така людина. І, так, він провів блискучу операцію із затримання ключового наркодилера Києва, який приніс йому хабар. В складних ситуаціях, з викликом і гостротою Ілля хороший", – додав міністр.
 
Аваков також зазначив, що підтримує Киву в його бажанні балотуватися в депутати на позачергових виборах по Херсонській області.
"Так, нехай балотується. Бажаю йому успіху на цій ниві!".
 
Як відомо, Киву звільнили з посади начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції 19 травня 2016 року після скарг на його нетолерантні висловлювання. Перед тим він кілька разів відмовився пройти переатестацію, повідомляє "Українська правда"


Поделиться​​ новостью:

- Roshen наврал насчет реконструкции Театра на Подоле. Порошенко, конечно, ни при чем. Видео
- Европа и США объединились против неадекватных действий невменяемого киевского режима
- ВАЖНО! Началась бойня в АТО: есть потери
- Дурных нэма?! Порошенко надеется, что ЕС даст денег
- Юрий Касьянов: Когда нас убеждают, что ничего не будет - значит, вот-вот рванет
Июль, 06 2016 294

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю