Багато «мертвих душ»: Тимчук розповів про серйозні проблеми у терористів ДНР

Багато «мертвих душ»: Тимчук розповів про серйозні проблеми у терористів ДНР

За словами експерта під час перевірок було виявлено серйозне неукомплектування особового складу бойовиків у підрозділах, в яких у документації зафіксована їх повна укомплектованість.

В рядах терористів з угруповання "ДНР" виявлений некомплект особового складу. Про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, - повідомляють "Українські реалії" з посиланням на Патріоти України.

"В ході перевірок в одній з "мотострілкових бригад" і двох "окремих батальйонах" "1-го АК ДНР "виявлено велику кількість "мертвих душ"- виявлений серйозний некомплект особового складу в підрозділах, тоді як по документації фіксується їх повна укомплектованість", - інформував він.

"Командування" 1-го АК ДНР "категорично зажадало від командирів частин і підрозділів при будь-яких обставинах провести комплекс заходів по відновленнюпідвищенню рівня боєздатності частин і підрозділів, виділених в так званий "оперативний резерв 1-ї черги". Раніше під час перевірок з'ясувалося, що ряд підрозділів, в ході ротації відведених з першої лінії до другого ешелону, фактично ігнорують необхідність ремонту та обслуговування штатної техніки і озброєння (особливо критична ситуація склалася з автотранспортом)", - додав військовий експерт.

Крім того, ватажки "1-го АК ДНР" ініціювали перегляд оргштатної структури терористичних угруповань, які були введені до складу російсько-терористичних військ по "особливих штатах" в якості "окремих підрозділів", зокрема "Сомалі" і "Спарта".

"Головна мета перегляду штатної структури - скорочення даних бандформувань до мінімуму, з метою доукомплектування за рахунок звільненої живої сили "лінійних частин", в яких спостерігається хронічний некомплект особового складу. Одночасно "військовій контррозвідці" віддано вказівку передбачити заходи щодо недопущення виявлення невдоволення в середовищі бойовиків даних підрозділів в ході проведених оргштатних заходів", - резюмував Тимчук.


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
16:55Февраль, 27 2017 362

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю