Loading...
► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ" Святослав Стеценко: Важкі істини - наші правителі діють на боці нашого ворога. Це об'єктивно

Багатство Порошенка було частиною контракту, на який погодилось суспільство - Гринів

Багатство Порошенка було частиною контракту, на який погодилось суспільство - Гринів

Люди свідомо обирали саме таку людину, вважає політик.

Українське суспільство найняло ефективних менеджерів, у тому числі, багатих, щоб вони зробили для всієї держави те саме, що зробили для свого бізнесу. В образі Порошенка його багатство чи бізнесові якості були частиною того контракту, який суспільство сприйняло. Таку думку в інтерв’ю «Главкому» висловив лідер фракції БПП у Верховній Раді Ігор Гринів, повідомляє "Главком".

«Питання виконання чи невиконання обіцянок, звісно, є ключовим. Вимога суспільства традиційна: що сказав – те зроби. Тому політики мають не загравати з виборцями, а говорити про реальні, здійсненні речі», - уточнив він.

Гринів вважає, що проблема Порошенка полягає не в тому, чи продав він, чи не продав «Рошен».

«Обіцянка «жити по-новому» не була обіцянкою, що Порошенко буде жити по-новому, це була обіцянка, що суспільство житиме по-новому. Нині люди не сприймають сьогоднішній стан речей як життя по-новому й покладають за це відповідальність на президента. Він має всі можливості й потенціал ще змінити правила гри. Ще дуже малий період пройшов, до того ж він пройшов під складними воєнними пріоритетами. І сьогодні настав ключовий час почати виконувати свою обіцянку «жити по-новому»», - сказав нардеп.

Він також додав, що «Питання навіть не в олігархах, а в нових правилах гри.

«Суспільство вимагає справедливості й рівного та відкритого доступу», - резюмував Гринів.


Поделиться​​ новостью:

- Олександр Ружанський: І Я ПРО ДОЧКУ КОРНЕТА
- Святослав Стеценко: Загинуло ще п'ятеро наших воїнів - це мало чи багато? Я не знаю, заради чого ці втрати
- "Кошмарик" - сказка для взрослых
- Про це вам не скажуть ТВ канали олігархів
- Общество всеобщей нетерпимости. А почему мы должны что-то фильтровать? Вы хотите цензуры?
Июль, 02 2016 623

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю