Балога: Ідея вступу України до НАТО стала схожою на комуністичну пропаганду

Балога: Ідея вступу України до НАТО стала схожою на комуністичну пропаганду

Нашій державі не вийде вступити до НАТО у найближчому майбутньому через супротив Росії+

Вступ до Північноатлантичного альянсу не світить Україні у досяжній перспективі. Незважаючи на це, президент у черговий раз заявив, що саме приєднання нашої держави до НАТО є стратегічною метою. З'являється дуже просте запитання, чому ми досі не подали заявку на вступ до цієї організації, інформує народний депутат Віктор Балога.

"Одна особа контролює усі гілки влади. Тому, якби ми збиралися в НАТО, то підписи під відповідною заявкою були би зібрані за лічені хвилини. Виходить, мета у нас є, але ми і пальцем не поворухнули, щоб її досягнути", - пише нардеп на своїй сторінці у Фейсбук.

Головна перешкода для досягнення цієї мети полягає у категоричній позиції Росії на рахунок вступу України до НАТО. У свою чергу держави-члени альянсу не хочуть ще більшого загострення відносин з Кремлем.

"Росія прямо сказала, яким буде сценарій у разі прийняття нових членів. І це стосується навіть таких держав, як Швеція і Фінляндія, де немає корупції, бідності, РПЦ і носіїв ідеї «русского міра». Тому, німці, французи, голландці не хочуть зайвий раз дражнити Москву. І абсолютно точно вони не будуть замість нас воювати на Донбасі.

Через це, ідея вступу до НАТО перетворюється на «ковбасу по 2,20», якою комуністи десятиліттями годували свій електорат вже у незалежній Україні", - наголосив політик.

На думку Балоги, заяви про вступ України до НАТО являються не більше, ніж відверненням уваги від проблем, які є у державі.


Поделиться​​ новостью:

- Заур Калмыков: Страна победившего Рошен ! Стыдно и больно на всё это рабское непотребство смотреть....
- Почему Рада не хочет денонсировать Договор 1997 года о "Дружбе и добрососедстве с РФ"?
- Депортация Саакашвили - Вся украинская власть ищет варианты и самое смешное - все они плохие
- Про Рошен в 1941 году
- Дмитрий Суворов: Статус Президента европейской страны обязывает быть таким как все
Сентябрь, 08 2016 292

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю