Балога: Новий бюджет поділив людей на касти

Балога: Новий бюджет поділив людей на касти

Влада хоче прийняти недемократичний бюджет, який ще більше загострить соціальні протиріччя+

Бюджету на 2017 рік формувався за принципом розподілення коштів на тих громадян, які працюють на державу і звичайних людей. У підсумку ми отримаємо лояльну до влади правоохоронну і судову систему і маргінально налаштованних громадян. Влада ще раз показала відсутність бажання йти європейським, демократичним шляхом, інформує народний депутат Віктор Балога.

"Подивіться, на що ростуть видатки, в порівнянні з минулим роком:

- на прокуратуру – плюс 1,3 мільярда;

- на судову систему – плюс 4 мільярди;

- на МВС – плюс 5 мільярдів.

В той же час, на лікування українців за кордоном у цьому бюджеті – всього 203 мільйони гривень. А це в шість разів менше, ніж на Державне управління справами, яке накриває столи і прибирає за першими особами", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Балога.

На думку політика, висока заробітна плата не стане перешкодою для корупції. Для зупинення хабарництва потрібно відповідно до нього застосовувати покарання.

"Нам таке підвищення пояснюють тим, що треба дати прокурору і судді високу зарплату, щоб він не брав хабарі. Шановні, ми вже переконалися, що це не працює. Чиновник буде однаково красти з зарплатою і в 5 тисяч гривень, і в 50, якщо за корупцію не будуть кидати в тюрму.

Це доведено досвідом усіх цивілізованих країн: боротьба з корупцією – це висока зарплата плюс невідворотність покарання, чого у нас немає. Тому, коли одні будуть жити на мінімальну пенсію у 1 247 гривень, інші, наприклад, судді Верховного Суду, отримають і 200 000 гривень зарплати, і карт-бланш на корупцію", - додав Балога.


Поделиться​​ новостью:

- Заур Калмыков: Страна победившего Рошен ! Стыдно и больно на всё это рабское непотребство смотреть....
- Почему Рада не хочет денонсировать Договор 1997 года о "Дружбе и добрососедстве с РФ"?
- Депортация Саакашвили - Вся украинская власть ищет варианты и самое смешное - все они плохие
- Про Рошен в 1941 году
- Дмитрий Суворов: Статус Президента европейской страны обязывает быть таким как все
Сентябрь, 21 2016 394

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю