Балога: Правоохоронці грають в імітацію

Балога: Правоохоронці грають в імітацію

За словами Віктора Балога, сенсаційна знахідка зброї, з якої розстрілювали героїв Майдану - лише чергова політична гра.

"Сьогодні громадськості було представлено ще одну імітацію бурхливої діяльності правоохоронців. Це я про те залізо, яке назвали "снайперськими гвинтівками, з яким убивали Небесну сотню", - заявив політик Віктор Балога, повідомвляє "Безцензор.инфо".

Нагадуємо, представники Департаменту спецрозслідувань ГПУ у четвер заявили, що в результаті обшуків виявили залишки снайперської гвинтівки, з якої бійці "Беркуту" стріляли в активістів Майдану біля Жовтневого палацу.

Політик надав декілька агрументів на користь того, що гвинтівки не можуть сприйматись як повноцінні докази у справі розстрілу Небесної сотні.

"По-перше, ці фрагменти у такому стані, що не можливо провести балістичну експертизу. А отже, точно встановити, що це саме та зброя, куля з якої вразила загиблого. Правоохоронці пропонують громадськості та адвокатам вірити їм на слово".

Крім того, на думку Балоги, знахідки ані на крок не наближають судові вердикти у розстрілі Майдану.

"На сьогодні вже зібрано багато доказів. Але вони прямо не виводять на конкретних виконавців. Тобто покарання як було, так і залишається примарним".

"По-третє, поспішність з оприлюдненням цієї інформації про всього лиш черговий епізод розслідування прямо вказує, що це - елемент політичної гри. Це як Азаров відкривав по одній смузі Дарницького мосту, створюючи враження грандіозної будови.

Отже, уся ця "сенсація" - всього лиш гра в імітацію. Прикро, що грають на кривавій трагедії українського народу", - написав політик на своїй сторінці у Фейсбук.


Поделиться​​ новостью:

- Куда ушли деньги ЕС выделенные на реформы?
- Даже при Януковиче такого не было: торговля между Украиной и Россией бьет рекорды
- Так вот что задумал Порошенко
- «Да на#уй оно мне нужно»: Порошенко в гневе набросился на Луценко
- Мало интересуются: эксперт рассказал о реальном имидже Украины на Западе
Июль, 14 2016 323

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю