Балога: Влада лякатиме народ наступом на Київ, коли вони отримають тарифні платіжки

Балога: Влада лякатиме народ наступом на Київ, коли вони отримають тарифні платіжки

Банкова залякує суспільство війною з Росією, щоб відвести увагу від проблем всередині держави.

Влада роздуваючи новини про посилення військових дій у зоні АТО намагається зосередити увагу саме на війні з Росією. В той час важливі соціально-економічні та політичні питання залишаються не вирішеними. Політика обману може призвести до жахливих наслідків, у випадку реальної повномасштабної атаки з боку РФ, яку українське скспільство не сприйме всерйоз, повідомляє "Безцензор.инфої".

"З початку війни, в українській політиці сформувалася стійка традиція: як тільки у влади виникають проблеми, одразу знаходиться той, хто починає говорити, що Росія готує наступ на Сході. Дякуючи Богу, такі «анонси» завжди закінчуються нічим", - пише ан своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

З другого боку, влада приховує реальні проблеми у зоні АТО забороняючи ЗМІ транслювати правду про втрати українських військових.

"Зате, коли є реальна небезпека і ми втрачаємо людей, влада всіляко намагається обійти це стороною. Як, наприклад, було нещодавно з обстрілом добровольців у Авдіївці", - додав Балога.

За словами політика, коли люди отримають перші платіжки за комунальні послуги державна пропаганда зросте до небаченого масштабу. Саме такий ганебний план у політиків замість того, щоб вирішувати реальні завдання та говорити правду.


Поделиться​​ новостью:

- Куда ушли деньги ЕС выделенные на реформы?
- Даже при Януковиче такого не было: торговля между Украиной и Россией бьет рекорды
- Так вот что задумал Порошенко
- «Да на#уй оно мне нужно»: Порошенко в гневе набросился на Луценко
- Мало интересуются: эксперт рассказал о реальном имидже Украины на Западе
Июль, 13 2016 504

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю