Loading...

Бальцерович небезпечний і для України - нардеп

Бальцерович небезпечний і для України - нардеп

Бальцерович в українській владі - це одночасно ширма для псевдореформаторів та «троянський кінь», здатний серйозно зашкодити Україні.

Що ж у наших можновладців за комплекс меншовартості чи жага самознищення, щоб тягнути з-за кордону відвертих шкідників та ще й підносити їх на п'єдестал?!? Не розуміють чи свідомо роблять?
 
Про це пише у своєму блозі народний депутат Віктор Галасюк.
 
Лідер правлячої партії Польщі "Право і Справедливість" Ярослав Качинський на днях заявив: "Ми повинні остаточно відкинути руйнівну концепцію шкідника Бальцеровича, зробити ставку в економіці на міністра Моравецького".
 
Поляки наголошують, що "шокова терапія" Бальцеровича на межі 80-х та 90-х призвела до різкого зубожіння широких верств населення та стримування темпів економічного зростання.
 
У лютому цього року у Польщі було представлено "план Моравецького". П'ять його пріоритетів: 1) Реіндустріалізація 2) Інноваційний розвиток 3) Капітал для розвитку 4) Експансія за кордон 5) Соціальний та регіональний розвиток.
 
Своїм першочерговим завданням Моравецький назвав підняття рівня ВВП країни. Він підкреслив, що в результаті реформ до 2030 року Польща повинна наздогнати середній ВВП по ЄС, а в 2040 році випередити середній показник у Євросоюзі на 12,8%.
 
"Держава не може бути тільки охоронцем та контролером, вона має бути керманичем та партнером", - підкреслив віце-прем'єр Моравецький.
 
Оце позиція справжньої національної влади!


Поделиться​​ новостью:

- Противно было смотреть на провокатора Мусейчука
- ПИТОМНИК ЧЕРНЫХ ЛЕБЕДЕЙ - ПРАВДА О МАЙДАНЕ
- Лиза Богуцкая: Почему Яценюк такой? Потому что у него учительница была такая! Корчак называется
- О реальной подоплеке акций патриотов по вызову
- Наша "элита" - это римская знать поздней империи
Июль, 04 2016 413

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю