► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ"

Білецький: контрактників невистачає для війни на Донбасі

Білецький: контрактників невистачає для війни на Донбасі

Він вважає, що в разі наступу бойовиків ЗСУ не зможуть утримати позиції

В Україні недостатньо контрактників, щоб замінити демобілізованих із зони АТО військових. Про заявив народний депутат, куратор полку "Азов" Андрій Білецький, повідомляє 112.ua.
 
Він називає лінію оборони на розмежувальної лінії на Донбасі з боку підконтрольних Україні регіонів "парканом з рідкими штахетинами".
 
"Ніхто не замінить, не достатньо. Можна з цього робити народну таємницю, але так, як це знає наш ворог, то немає ніякого сенсу приховувати це від народу. У нас механізовані батальйони, механізовані дуже умовно, на папері в основному, враховуючи, що ми відвели за 40 км артилерію, за 60 км танки і так далі, механізовані батальйони тримають ділянки фронту за 8 км. Цей паркан, фактично, становить собою дірку з рідкими штахетинами у кращому випадку", - заявив Білецький.
 
Він також зазначив, що більшість бажаючих служити за контрактом пішли на фронт ще взимку, а зараз бажаючих недостатньо.
 
"Немає ніякої заміни контрактниками, більшість тих, хто хотів піти, перша, друга хвиля хлопців, зробили це взимку цього року. Зараз весь цей "струмочок" перетворився на рідкі "крапельки", які бажають вступити. Ті браві рапорти з приводу 26 тис. (контрактників, - ред.) і так далі, вони у вчорашньому дні.
 
Сьогодні посилюються обстріли, сьогодні посилюється кількість смертей та поранень, охочих, повірте мені, влада зробила все, щоб демобілізувати народ, у моральному плані, демобілізувати добровольців, тих, хто хотів служити, величезна кількість людей не хоче повертатися на фронт.
 
Їх ніхто не замінить, просто дірки стануть ще більші, і все це буде триматися на чесному слові, тому що впливає геополітика, і поки що Путін не наважився наступати. Як тільки вирішить, ми побачимо, що залишиться від всіх цих промов, звітів, доповідей і так далі, якими нас годує Генштаб, Міноборони, Нацгвардія, АП і так далі", - сказав лідер полку "Азов".


Поделиться​​ новостью:

- «СТРАТЕГИЧЕСКАЯ ВОСЬМЕРКА» ОЛИГАРХИЧЕСКОГО КОНСЕНСУСА УКРАИНЫ ВО ВРЕМЯ АПОКАЛИПСИСА
- МНОГОХОДОВОЧКА ИЗ ТРЕХ ПАЛЬЦЕВ
- Сто лет назад в Украине было то же самое - Касьянов
- Внешняя политика президента ведет в тупик
- «Сейчас народ нищий, злой, из-за чего трусость этого режима намного выше» – нардеп Игорь Луценко
Июнь, 24 2016 636

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю