Білий дім підтримав законопроект про нові санкції проти Росії

Білий дім підтримав законопроект про нові санкції проти Росії

ЗМІ пишуть, що Білий дім вперше підтвердив, що Дональд Трамп підпише законопроект.

Прес-секретар Білого дому Сара Хакебі Сандерс заявила в неділю, що адміністрація президента США підтримує нові санкції проти Росії, які пропонуються Конгресом. Про це повідомляє видання The Hill

 

«Адміністрація підтримує суворе поводження з Росією, особливо щодо запровадження санкцій», - сказав Сандерс телеканалу ABC.

 

Вона заявила, що Білий дім задоволений поточним станом законопроекту.

 

«Початковий документ був погано прописаний, але ми змогли попрацювати із Палатою представників і Сенатом. Адміністрація задоволена можливістю внести необхідні зміни і ми підгримуємо поточний стан законопроекту», - підкреслила Сандерс.

 

Американські ЗМІ пишуть, що цією заявою Білий дім вперше підтвердив, що президент США Дональд Трамп підпише законопроект про нові санкції проти Росії.

 

Нагадаємо, раніше на сайті Конгресу США було оприлюднено узгоджений обома палатами текст законопроекту щодо санкцій проти Росії та Ірану.

 

Законопроект передбачає закріплення на законодавчому рівні санкцій, введених на підставі указів екс-президента США Барака Обами в зв'язку з конфліктом на сході України і приєднанням Криму до Росії.

 

Документ передбачає скорочення максимального терміну ринкового фінансування банків Росії, які перебувають під діями санкцій, до 14 днів. Максимальний термін фінансування російських нафтогазових компаній скорочено до 30 днів.

Крім того, законопроект дає можливість президенту США вводити санкції проти тих, хто буде інвестувати в будівництво російських експортних трубопроводів понад 5 млн доларів за рік або 1 млн доларів одноразово, а також проти тих, хто має намір надати російським проектам послуги, технології або інформаційну підтримку.

 

Також США продовжать перешкоджати будівництву газопроводу «Північний потік-2», а пріоритетом експорту американських енергоресурсів в законопроекті названі країни Європи.

Поделиться​​ новостью:


- Как будут эвакуировать авто по новым правилам
- Продан-ный… Гройсман - мелкий и провинциальный
- Какие «фишки» у ПАПа в загашнике? Договорная "фейково-победоноская" минивойнушка на Востоке
- Тимошенко выставила ультиматум Порошенко. ВИДЕО
- Украинских олигархов и прочих коррупционеров ожидают жесткие проверки в странах Евросоюза
- Чем же занят ГРАРАНТОИД, когда в стране ужас?
- Во втором туре Тимошенко выигрывает у всех, а Порошенко проигрывает всем — политтехнолог
- Чем политик отличается от бандита?
- Перспективы «заробитчан» в странах ЕC, в 2019 году
- Недавно довелось побывать в Конча-Заспе
06:03Июль, 25 2017 404

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю