Більшість європейських колег шоковані, коли ми описуємо масштаби цієї торгівлі на третій рік війни, - Соболєв

Більшість європейських колег шоковані, коли ми описуємо масштаби цієї торгівлі на третій рік війни, - Соболєв

Блокада торгівлі х окупованими тнриторіями це не екстремізм, а фактичне виконання громадянами функцій держави

Блокада торгівлі х окупованими тнриторіями це не екстремізм, а фактичне виконання громадянами функцій держави.

Про це написав народний депутат Єгор Соболєв на "Фейсбуці".

Blood coal. «Криваве вугілля».

Несподівано почули ці слова в Брюселі. Разом з Олегом Березюком та Оксаною Сироїд зранку обговорюємо з європарламентаріями та посадовцями Єврокомісії справи України.

Одна з головних тем - блокада торгівлі з окупованими територіями.

Ми пояснюємо, що йдеться не про екстремизм, а про фактичне виконання громадянами функції держави, коли та бездіяльна. І не просто бездіяльна, а в особі окремих своїх керівників разом з протеже Росії Рінатом Ахметовим заробляє на цій торгівлі, суперрентабельність якої обумовлена війною. Тим самим стаючи зацікавленою у продовженні війни. Як і керівництво окупаційних адміністрацій Путіна, що контролюють цю торгівлю з боку «ДНР-ЛНР».

Більшість європейських колег шоковані, коли ми описуємо масштаби цієї торгівлі на третій рік війни. Погоджуються, що потрібне цивілізоване вирішення проблеми. Ми пояснюємо, що клептократична більшість в Парламенті на чолі з Президентом далі саботує будь-яке врегулювання.

Порівнюємо вихід ветеранів нашої Війни за Незалежність на рейки задля припинення цієї торгівлі на крові з формуванням ними добровольчих батальйонів у 2014-ому. Коли держава так само була нездатна організувати відсіч путінській агресії, і найкращі громадяни врятували нас.

Пояснюємо, що боротьба людей на вулиці, як і наша боротьба в Парламенті - це невід’ємна комбінація, без якої рух вперед буде наглухо заблокований клептократами. І тось оді державу справді може рознести неконтрольований вибух гніву суспільства.

«Так, Україні потрібна стабільність. Але не стабільність як на цвинтарі. Вам потрібно стабільність розвитку», - резюмував дискусію один з впливових європарламентарів з найбільшої фракції EPP.

Що мене особисто радує - всі підтримують ідею творення спеціалізованої судової інституції, яка б почала виносити вироки топ-корупціонерам. Вже готові допомогти підібрати нам антикорупційних суддів.


Поделиться​​ новостью:

- О РЕКЛАМЕ «ГАЗПРОМА» В СЕРДЦЕ УКРАИНЫ
- "Штрафбат" по-порошеновски !
- «Они видели Януковича!». Всплыла правда о сдачи Крыма и Донбасса (ВИДЕО)
- Две судьбы коммунистического эксперимента
- Объединились партии «Гражданская позиция» и «Народный контроль» — Гриценко
00:24Февраль, 28 2017 960

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю