БИМБА! Реальная...5 лямов за "деконструкцию" Юли!

БИМБА! Реальная...5 лямов за "деконструкцию" Юли!

Оточення Януковича платило мільйони євро за лобістські послуги екс-політиків ЄС, об'єднаних у неформальну "Габсбурзьку групу"

Оточення Януковича платило мільйони євро за лобістські послуги екс-політиків ЄС - DW...

Оточення Януковича заплатило близько 2 мільйонів євро за лобістські послуги високопоставлених європейських екс-політиків. Ще 5 мільйонів - за підготовку і популяризацію звіту, який повинен був довести обгрунтованість і законність ув'язнення Юлії Тимошенко...

АКУЕТЬ! Пять лямов за "деконструкцию" Юли! Нигуясе! Еще есть вопросы откель взялись мемы "вароффка", "бабушка", "контракт газа" и прочая ГРЯЗЬ?!

Теперь ясно почему ЮВ стремится ЛИЧНО с каждым ЛОМом пообщаться и почему практически ВСЕ после этого становятсо ее сторонниками? Бо они отурвыют НАСТОЯЩУЮ Юлю... а не ту, которую нам Яныки с Манафортами за 5 лямов зеление в голову посадили...

Значна частина епізодів обвинувачення стосується оплаченої через офшори екс-президентом України Віктором Януковичем і його оточенням лобістської діяльності низки високопоставлених колишніх європейських політиків, об'єднаних у неформальну "Габсбурзьку групу". Очолював таємних лобістів Януковича Альфред Гузенбауер", - пише DW.

Найняті лобісти також мали зустрічатися з чинними високопосадовцями у Брюсселі і Вашингтоні. Так, до лобістських зусиль у США належало переконувати членів Конгресу у тому, що вибори в Україні були "легітимними", а ув'язнення лідерки опозиції Юлії Тимошенко - законне.

"Ще чотири мільйони євро, за даними слідства, було витрачено на послуги американських "приватних детективів", які підготували звіт, що мав довести світовій громадськості нібито ув'язнення Юлії Тимошенко було обґрунтованим і законним.

Ще один мільйон був переказаний PR-компанії, яка мала популяризувати цей звіт через світові ЗМІ", - пише видання.

 

Миха Анархист Чаплыга

Поделиться​​ новостью:


- В Киеве поймали банду бывших военных ФОТО
- В смерти Катерины Гандзюк виновны те, кто голосовал за Порошенко
- Демократическая акция устрашения
- Кремль поддерживает Порошенко: новые медиафакты
- Михаил Чаплыга: Я обвиняю Порошенко в узурпации власти и надругательством над Конституцией Украины
- Бізнес в шоці! Хто платить білі зарплати, заплатить більше ЄСВ. Уряд латає «дірки» Пенсійного фонду
- Такие высокие рейтинги Зеленского и Вакарчука – это РЕАКЦИЯ на политику Порошенко и Гройсмана
- Лиза Богуцкая: Олигархи еще не решили "КТО"
- Кого следующим завернут в клетчатое одеяло?
- 13 слитых Холодницким дел — Шабунин
23:11Июнь, 16 2018 582

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю