Бойко: Рубрика «Генеральний дебіл України»

Бойко: Рубрика «Генеральний дебіл України»

За словами журналіста Володимира Бойка, видатний фахівець у галузі права Юрій Луценко продовжує проявляти свою виняткову правосвідомість.

"Під рубрикою «Генеральний дебіл України»

Видатний фахівець у галузі права Юрій Луценко продовжує проявляти свою виняткову правосвідомість: за вказівкою генерального прокурора відносно Андрія Медведька та Дениса Поліщука, яких 12 липня 2016 року жорстоко побили співробітники поліції в приміщенні слідчого відділу прокуратури Києва під час незаконного відібрання проб ДНК, відкрито ще одне кримінальне провадження – за опір працівникам правоохоронного органу", - зазначив журналіст Володимир Бойко, повідомляють "Українські реалії".

Кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 342 КК України зареєстровано 13 липня 2016 року о 14 год. 6 хв. під № 42016100000000669.

Як зазначено в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, «Підозрювані Медведько А.О. та Поліщук Д.В. та їх захисники під час проведення слідчими прокуратури міста Києва слідчої дії щодо здійснення примусового відбирання біологічних зразків таких, як кров та слина у вказаних підозрюваних на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва від 14.06.2016, здійснили опір слідчим та іншим працівникам правоохоронних органів міста Києва та умисно перешкоджали виконанню законних вимог слідчого».

У повідомленні про кримінальне правопорушення сказано, що цей жахливий злочин Медведько, Поліщук та їх захисники вчинили на території Голосіївського району столиці.

Досудове слідство розпочала прокуратура м.Києва.


Поделиться​​ новостью:

- В Германии одним фото показали весь ужас войны на Донбассе
- Повысив себе зарплаты, нардепы в очередной раз не побоялись показать задницу украинскому народу
- Вечная проблема гаранта. Взять не тех людей. Назначить не на те должности. Мучиться вопросом, как от них избавиться
- Немыслимо: Банкам разрешили не отдавать украинцам депозиты
- Нардеп Рабинович: Пока что главная заслуга наших антикоррупционных органов – первое место Украины по коррупции
Июль, 14 2016 404

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю