ЧИ БУДЕ КОМУ ОСТАННЬОМУ ВИМКНУТИ СВІТЛО?

ЧИ БУДЕ КОМУ ОСТАННЬОМУ ВИМКНУТИ СВІТЛО?

Ця бл@дська влада повинна піти. І чим скоріше, тим краще. Бо прийде час і не залишиться навіть тих, хто останнім вимкне світло у цій дупі

Зазвичай у громадському транспорті я зайвий раз по сторонах не дивлюся. Дивлюся в екран смартфону. ФБ, те, се... Ну, не оригінал, так. Але вчора ввечері, зайшов в метро ( Харків) і вирішив послухати музичку в навушниках, аби трохи різноманітніти надходження зовнішніх подразникив якимось позитивом.

Поки у вухах довбав техно-бас, без усілякого зацікавлення починаю розглядати рекламні аплікації на стінках вагону:

Кредити за 15 хвилин, розпродажи, лікування зубів, робота в Польщі. Йду потихеньку по вагону - знижки, куйня-муйня, легальна робота в Польщі. Зарплата від 16 тис гривень. Ну, таке. Повзу далі. Навчання на комп'ютерних курсах, англійска мова, працевлаштування в Польщі - зарплата від 20 000 тис. О! Вже веселіше. Але оформлення документів - 4500. Ага, ясно.

Стоп! А нахєра мені Польща? Мені ні нахєра. Але ж, дивись, як - погляд і підсвідомість за таку рекламу чипляється. Скотиняки - рекламщики польського працевлаштування. Ну, бог з ним.

Виходжу на станції метро "Проспект Гагаріна". Будівля приміського вокзалу "Левада'. На ній два самих великих рекламних банера : ліворуч - робота, навчання, ПМЖ в Європі, праворуч - такий здоррвенний банерище - робота в Польщі. 
- Во, мля - думаю. - Ось що святий безвіз робить!

Сідаю у тролейбус ... Ну, ви здогадалися. У салоні рекламна розтяжка - "Офіціальная работа для строітєлєй в Польше". Причому, вона одна така на весь салон. Н-да...

Може, звісно, я просто раніше не помічав такого агресивного рекламування роботи в Польщі і закордоном взагалі, але це пздц... Бо, якщо такої реклами купа, значить на неї є попит? І це Харків, де народ завжди був більше налаштований дриснути працювати на Росію. А що в західних областях з цим?

Нє, нє! Краще в Польщу з Харкова нехай люди їдуть, ніж до московитів. Це зрозуміло. В цьому плані - це позитив. 
Але ж, бля, наявність великого попиту на роботу закордоном - це негатив! Це реальна ціна отим реформам і цій блядській владі дволиких лицемірів і клінічних клептократів у вишиванках.

Народ активно звалює з країни. Хто на роботу в Польщу, хто на навчання, хто взагалі на ПМЖ. Проте, немає ніякої статистики цього процесу і ми навіть не розуміємо його масштабів. Особисто я добре відчуваю це на прикладі своїх знайомих і особливо їх дорослих дітей. Ті, у кого діти ще не зовсім повиростали, кажуть доволі відверто - Віддав дитину на англійську (німецьку, французьку), Хай вчить. В цій клоаці все рівно нєхуй робити...

Знаєте, в мене складається таке враження, що це все свідома політика нинішньої уєбанської влади олігархів. - Всі розумні, з незалежним мисленням і характером нехай їдуть звідси. Нехай залишиться цілковите і забите бидло, яке мовчки буде пахати на баріна за їжу. Це політика, за якої в Україні скоро залишиться лише три касти : дуже невиличка каста олігархів - рабовласників, каста мусорів - наглядачів за рабами і, власне, самі раби.

Я, звісно утрирую і дещо гіперболізую майбутнє, але хіба не до такого становища ми наближаємося? 
Світ поступово глобалізується. Це об'єктивний процес. І утримати людей голим патріотизмом в країні суцільної брехні, дволикості і зубожіння неможливо.

Люди шукають кращої долі, але за цієї влади краща доля в Україні буде лише у владних і білявладних покидьків. Всім іншим - "Робота в Польщі".

Тому, наголошую в черговий раз - ця блядська влада повинна піти. І чим скоріше, тим краще. -"Карфаген повинен бути зруйнований!" Бо прийде час і не залишиться навіть тих, хто останнім вимкне світло у цій дупі.

 

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- Саакашвили: Тимошенко — чистый политик, ее не интересуют деньги и ее ненавидят олигархи
- Выборы-2019. Как проверить себя в списках
- Стал известен новый владелец "вертолетной площадки Януковича"
- Иски со стороны членов партии Ляшко против Супрун приведут в конечном итоге к ее отставке, - эксперт
- Стала известна причина смерти Карла Лагерфельда
- Раскрыты подробности монетизации субсидий
- Умер легендарный модельер Карл Лагерфельд
- Экс-беркутовцы попросили Совет Европы о независимом расследовании – СМИ
- В Киеве обокрали квартиру судьи - СМИ
- Задержан организатор "третьего Майдана" - СБУ
- СБУ и МВД препятствовали расследованию дел Майдана - Горбатюк
- ГПУ расследует четыре дела по убийствам на Майдане
- Журналист-путешественник назвал лучшее место в самолете
- ЦИК рассказал, сколько потратит на бюллетени
- Первый украинский серийный беспилотник-разведчик "Spectator" родился в Киевском политехе
11:53Октябрь, 28 2017 824

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю