Чи є професія, для якої не потрібні  ні знання, ні здоровий глузд?

Чи є професія, для якої не потрібні ні знання, ні здоровий глузд?

Так є, и це - професія громадського активиста

Професія громадського активіста унікальна тим, що для її опанування не потрібні ані знання, ані освіта, ані здоровий глузд, а лише любов до грошей. Черговий доказ цьому я надибав на сайті псевдо-громадської організації «Центр протидії корупції» (яка, звісно ж, до громадської діяльності немає жодного відношення, а становить собою, по суті, конвертаційний центр, що має 20 рахунків в установах банків). На гроші американських платників податків «борці з корупцією» ведуть «Реєстр національних публічних діячів України», який заповнюють фантастичною інформацією. Наприклад, про народного депутата Ігоря Луценка сказано, що його усиновив колишній голова Нацбанку України Володимир Стельмах:

https://pep.org.ua/uk/person/4995

Я уявляю, наскільки шокований цим відкриттям був батько Ігоря – Луценко Віктор Іванович, а також матір народного депутата Ольга Михайлівна, які взагалі не зазначені в цьому «Реєстрі», як люди, що якось пов’язані з Ігорем. Натомість членами сім’ї вказані лише його донька (треба думати, що Ігор народив її сам, без допомоги дружини) і, як не дивно, Володимир Стельмах.

Так ось, я запевняю керівника «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна, що Ігор Луценко виведений не в інкубаторі: я пречудово знаю і батька, і матір народного депутата й навіть можу познайомити Шабуніна з ними. Тому я раджу Шабуніну отримати бодай якісь початкові юридичні знання, щоби, нарешті, зрозуміти: якщо ім’я Стельмаха є Володимир, а по батькові Луценка є Вікторович, то Стельмах ну ніяк не може бути усиновлювачем Ігоря.

Volodymyr Boyko


Поделиться​​ новостью:

- Под украинские санкции попал Олег Дерипаска и еще шесть российских олигархов
- Следствие Нидерландов заявило о новых уликах - Boeing на Донбассе сбили из российского Бука(ВИДЕО)
- Алексей Куракин: Я, например, гордюсь!
- 100 морпехов демонстративно устроили саботаж перед Порошенко из-за смены черного берета !
- Лиза Богуцкая: Одни расходы у Петра...
15:17Апрель, 29 2017 1406

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю