Чи є професія, для якої не потрібні  ні знання, ні здоровий глузд?

Чи є професія, для якої не потрібні ні знання, ні здоровий глузд?

Так є, и це - професія громадського активиста

Професія громадського активіста унікальна тим, що для її опанування не потрібні ані знання, ані освіта, ані здоровий глузд, а лише любов до грошей. Черговий доказ цьому я надибав на сайті псевдо-громадської організації «Центр протидії корупції» (яка, звісно ж, до громадської діяльності немає жодного відношення, а становить собою, по суті, конвертаційний центр, що має 20 рахунків в установах банків). На гроші американських платників податків «борці з корупцією» ведуть «Реєстр національних публічних діячів України», який заповнюють фантастичною інформацією. Наприклад, про народного депутата Ігоря Луценка сказано, що його усиновив колишній голова Нацбанку України Володимир Стельмах:

https://pep.org.ua/uk/person/4995

Я уявляю, наскільки шокований цим відкриттям був батько Ігоря – Луценко Віктор Іванович, а також матір народного депутата Ольга Михайлівна, які взагалі не зазначені в цьому «Реєстрі», як люди, що якось пов’язані з Ігорем. Натомість членами сім’ї вказані лише його донька (треба думати, що Ігор народив її сам, без допомоги дружини) і, як не дивно, Володимир Стельмах.

Так ось, я запевняю керівника «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна, що Ігор Луценко виведений не в інкубаторі: я пречудово знаю і батька, і матір народного депутата й навіть можу познайомити Шабуніна з ними. Тому я раджу Шабуніну отримати бодай якісь початкові юридичні знання, щоби, нарешті, зрозуміти: якщо ім’я Стельмаха є Володимир, а по батькові Луценка є Вікторович, то Стельмах ну ніяк не може бути усиновлювачем Ігоря.

Volodymyr Boyko


Поделиться​​ новостью:

- Михаил Саакашвили: Прямая демократия для Украины!
- Помощь воюющим на востоке тоже хотят сделать "гибридной". Откровение Волонтера... (ВИДЕО)
- України, заради якої жив Василь Стус, досі немає
- «Только медведи, говоришь, будут ходить до Москвы?» Пока Омелян запрещает транспортное сообщение с РФ, его жена успешно торгует в Москве
- Горишние Плавни (бывш.Комсомольск) - чище всех. Рейтинг городов Украины по качеству воздуха
- Квазикандидаты в Президенты - классификация
- Короля формирует свита - Тупой и еще тупее. Везде. От губернаторов и журналистов до порохоботов...
- Добровольная слепота - cуть с@чьего государств!
- Какого кандидата в Президенты поддерживать?
- Знаете, почему у нас сидит только Ефремов?
15:17Апрель, 29 2017 1866

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю