Чим європейські устої відрізняються від українських

Чим європейські устої відрізняються від українських

Досліджуємо, цікавимося, змінюємося! Ми достойні жити гідно!

1. в Європі чиновників мало. Наприклад, мерія може бути єдиним державним органом на усе місто і складатися з декількох чоловік, та вирішувати УСІ питання. Прийшов, взяв талончик, почекав своєї черги, якої зазвичай немає, задав питання і отримав відповідь, чи замовив документ, чи запрошення отримав, тобто усе вирішується в одному місті, і вирішується, а не слухаєш розповідь, як це важко, непосильно, неможливо, забере багато часу, нада подмастіть, і т.д. В європейських країнах усе швидко, комфортно, без бюрократії та багатьох інстанцій в різних частинах міста з різним часом роботи, не надаючи паку копій документів, і подібної муті. Люди працюють і якісно. Ніяких додаткових проплат на кожному кроці не має.
2. в Європі чиновники живуть на заробітну плату. І вона в них не набагато відрізняється від зарплати людей. Немає такого бруду, хабарництва, використання посад для збагачення, роздутого бюрократ апарату, неймовірно високої заробітної плати в чинуш, якоби щоб не крав, і подібної тупості… Так, там також можна отблагодаріть, і це виражається в слові - Дякую. Все. Більшого не потрібно.
3. європейські чиновники не бояться людей, не ховаються, не відгороджуються охороною, не ховаються за поліцію і нацгвардію. Вони серед людей - відвідують свята, їздять на велосипедах на роботу, стоять в чергах, живуть в тому самому суспільстві. Вони не мають за собою гріхів за які їм потрібно ховатися, вони не вчиняють злочини, вони не грабують країну, вони не проводять геноцид, вони не вважають себе елітою, і не думають, що вони рабовласники для свого народу, вони не віджимають в народу землю, заводи і фабрики, вони не брешуть, не лицемірять, не ведуть згубну політику, і … вони не задержуються на посадах, якщо засвітилися їх неправомірні дії, вони знімаємі і прикасаємі…
4. поліція, і нацгвардія, і інші подібні подраздєлєнія в Європі не виконали б наказ чиновника\політика, якби він суперечив їх обов’язкам\повноваженням. Тобто вони б не кинулися на народ, не оточували б собою будинки, чи тіла чинуш, щоб народ до них не наблизився, і не робили б подібну совкову муть…. Тобто вони б до цього всього б не принизилися.
5. в Європі люди платять податки, відрахування, побори і вони мають цільове використання. Всі бачать на що ідуть кошти. Життя реально покращується. Все доглянуте, гарне, впорядковане. Гроші не переводяться на офшори, не витрачаються чинушами на коштовні годинники, подорожі на місяць, чи ікони в власних капличках з пиками крадіїв… 
6. правоохоронці в Європі охороняють право, закони, порядок, чтуть людей, і їх не бояться, навпаки до них звертаються з любого приводу. Вони завжди допоможуть. Для цього туди і йдуть працювати люди. 
7. в Європі роботодавців штрафують за нелегалів. Штрафи колосальні. Тому там усе прозоро.
8. в Європі на роботу беруть в першу чергу своїх громадян. Тобто, коли з’явиться вакансія, то її запропонують усім можливим своїм. Потім пошукають ще своїх, а у самий останній випадок, якщо не знайдуть своїх громадян, то відмінять вакансію. 
В них великий вибір серед громадян своєї країни для працевлаштування, потім по черзі йдуть - громадяни інших європейських країн по градації, а уже потім - пошук серед не громадян Європи, яким, якщо сказати чесно, влаштуватися практично не можливо. Це я веду мову про країни з високим рівнем життя. Як ми знаємо в європейському союзі дуже великий перепад між рівнем життя в країнах.
Країни, з нашими заробітчанами, задзвичай, це країни з низьким рівнем життя, звідки свої робітники виїхали на роботу в країни з вищим рівнем життя. Там з працевлаштуванням українців свої нюанси…
9. в Європі багато людей не мають освіти крім шкільної. Їм це не цікаво. Вони мають гідну мінімальну заробітну плату, мають окреме житло, машину кожний в родині часто має окрему, подорожують, живуть. Там немає такого, як у нас розділення між професіями, тобто не осуджують людей, які наприклад прибирають. Люба праця є гідною працею. 
10. В Європі з освітою цікаво. Як вони не кичаться, що вони єдиний європейський союз, але там є свої особливості в кожної країні. Наприклад, освіта тільки в Бельгії і Німеччині для усіх, і іноземців включно, є безкоштовна. Є ще цікавий штрих, що в деяких європейських країнах освіта може надаватися лише на мові країни. Наприклад, так в Нідерландах. 
На жаль, Україна уже давно не може конкурувати з європейською освітою, і наш рівень освіти чим далі тим гірший. І наші українські дипломи так і не визнаються. Ющенко обіцяв, що будуть визнаватися, але обіцянки пусті, як і наші політики. На жаль, невизнання наших дипломів дуже сильно обмежує можливості українців. Я вважаю нас, українців, прогресорами, дуже талановитими, яскравими, з нестандартним мисленням, але реформи спеціально проведені для падіння рівня освіти, і убивство науки і її розвитку, жахливе нищання населення призведе до того, що ми втратимо ці якості. На жаль, нинішнє мафіозно олігархічне панівне суспільство не зацікавлено в піднятті нації, а навпаки зводить нас до рівня маргіналів і тупаків.
11. як не розказують про міжнародну англійську мову, але більшість європейців, особливо старого ґатунку, володіє, чи демонструє володіння тільки мовою своєї країни. І так, там заохочують саме свою мову. Немає дискусій, щоб взяти мову сусідньої країни і її канонізувати, боротися за неї, вбивати... Люди розуміють, що вони живуть на своєї землі, і мають дотримуватись устоїв своєї землі, а якщо не подобається, то вони переїжджають, а не насаджують чужу країну там де живуть…
12. Якщо в Європі на трасі машина втрапляє в ДТП, чи ламається, то ніякі доброходи не допомагають, тому що є спеціальні служби, які приїзджаються і вирішують усе. Люди зазвичай сидять в машині, і зателефонувавши, чекають на допомогу. Менталітет такий - не бігати по дорозі, не тупити на відкритий капот, не пробувати відлагодити машину навіть не маючи на це знань і освіти, не вимагати допомоги від інших…
13. якщо вам треба поговорити з європейцем, то краща тема – про погоду, і про дорогий паркірінг. Не розказуйте про проблеми своєї країни, це пусте. Вам покивають, навіть питання зададуть, але вас не почують. Європейці отримують інформацію з тв та газет. Там усе правда. Все інше вони пропускають поза вуха і не сприймають.
Європа до якої ми так тягнемося все ближча. Досліджуємо, цікавимося, змінюємося! Ми достойні жити гідно!
Олеся Калінська

Поделиться​​ новостью:


- Лиза Богуцкая: Семочко врет ! (ВИДЕО)
- Наша псевдоэлита! Вот они, современные Шариковы!
- Нас обманут «по-новому» - народ, который в 2014 наступил на грабли, рискует получить по лбу снова
- Полная картина кровавой бойни в Керчи
- Михаил Саакашвили: Новые абсурдные обвинения против меня связаны лишь с тем, что в Грузии мы очень близки к победе на президентских выборах
- Стыдобыще! Семочко даже не стали отстранять от должности — нардеп Сергей Лещенко
- В Раде повторно рассмотрят санкции к 112 и NewsOne
- Кто такой Владислав Росляков, который устроил кровавую бойню в Керченском колледже
- ТЕРАКТ. В колледже Керчи взорвана бомба (ВИДЕО)
- Как Украина будет гасить госдолг в 2019 году
23:17Июнь, 01 2017 765

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю