Чому суспільству потрібні "Сили оборони України"

Чому суспільству потрібні "Сили оборони України"

Ніхто не візьметься перетворити "Небесу сотню" в "Небесну тисячу"

Зараз все виглядає саме так: 

-Командире, чому ти не ведеш нас на революцію?! Ми хочемо рішуче діяти, Дай наказ. Ми готові! Ми обурені, ти повинен нами командувати і розпочати з нами революцію! Ми вимагаємо..
-Так, блять, построїлись! Революціонери, йопт. Слухайте сюди... во то шо за тіло лежить? ЩО значить бухий?! Він щойно волав щось революційне, в калюжі. Ти, чому в шльопках? Де берці? Як нема? Досі нема? Ти куди в шльопках зібрався? Як? 
Ти, якого хера ти в бінокль на мене дивишся не з того кінця?!?? Кажеш, -щоб повністю осягнути мій великий авторитет? Ладно, вважай відмазався. Ти, чого в кросівках? Ні я не маю нічого проти гарних міцних кросівок на завданні, -я питаю якого хера вони білі в бльостках?

Бійці, де ваша зброя? Як не змогли дістати! За 4 роки підготовки не змогли дістати? Навіть купити гладкоствол не змогли? Ви женете! Нє, я не зрозумів, якого х№я ви без зброї і без боєкомплекта?! Ви куди зібрались? Що? У ворога заберете? Ага...
Грошей нема на зброю?! В суші-бари ходити три роки - гроші є, а на ствол - нема! У більшості нема зброї, куди, в сраку, ви збираєтеся йти? Ти, чого спираєшся на РПК, стволом в землю? Ну і шо що він страйкбольний у тебе.
Якого хера ти шину тягнеш? Де дими? Дими де, я питаю?! Де РДГ?
Коктейлі зробили? Ні. Шипи зробили? Ні. Протигаз, хто має протигаз?! Хто з вас, тупі покидьки, здогадався взяти з собою на революційний штурм урядового кварталу протигаз???
Чого без перископів?! Збираєтесь визирати під снайперів своєю головою? Дорогий? за 38 баксів дорогий?! Тобто: айфон за 700 ти купив і приніс, а на перископ грошей не було? Я тебе зараз сам застрелю. Якого ви напялили балаклави з білим черепом?! В місто, з білим черепом. кого ви збираєтесь налякати, альфу? Снайперів? Так, У кого є айфони? У половини. Просто чудово... Хто знає що у мене в руці? Ні, це не стара товста мобілка, це - рація! Питати чи ви нею вмієте користуватись вже немає змісту.
Чому на вас, рішучі, немає броніків і розгрузок, наколінників, налокотників, балістичних окуляр і шоломів? Все це продається поки що досить вільно.
Де карта району? Де проміри віддалей? З ким ви збираєтесь боротись? З альфою? Вас зроблять як кошенят. За перші 30 секунд. Всіх. Аптечки зібрали? Ні? Убийтеся краще самі, так буде менш боляче. Нікуди я вас не поведу, і не сподівайтесь. Жоден командир, якщо він не сволота і не покидьок, не поведе нульових людей на вірну смерть. Розходьтеся по диванах, обурюватися далі. І навіть не просіть кудись вас вести.

 

Паоло Лумиере

Поделиться​​ новостью:


- При взрыве в киевской квартире на Голосеевке погиб интересный п5ерсонаж - Луан Кингисепп (Лука), убивший водителя BlaBlaCar Познякова. Фото 18+
- У Порошенко озвучили «план Б» на случай проигрыша: «У него остаются амбиции»
- Петра понесло, как перекати-поле: обещает уже 13-ю пенсию, а тарифы отменит вообще
- Золотарев: Мы понимаем, чей самолет до сих пор летает между Киевом и Москвой, но…
- На улицы украинских городов вышли мошенники нового типа. ФОТО
- Эксперт: Аваков решил перестраховаться на случай победы Тимошенко или Зеленского
- В киевской квартире взорвался подозреваемый в убийстве водителя BlaBlaCar Тараса Познякова
- Был ли сговор между Москвой и штабом Трампа? Озвучены результаты расследования
- Зеленский-президент не отдаст Коломойскому «его прелесть»: «Я не для этого иду туда»
- «Готов встать на колени перед Путиным»: шоумен Зеленский прокомментировал свое неоднозначное заявление
- Священники рассказали, как правильно вести себя в церкви
- Вот зачем внутри лифтов ставят зеркала
- Telegram разрешил полностью удалять переписку у себя и собеседника
- Ученые назвали способ увеличить продолжительность жизни
- Украинцы получат по 1205 грн: кто и когда
01:46Апрель, 11 2018 896

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю