Чому українці почали частіше говорити про зраду

Чому українці почали частіше говорити про зраду

Звичка українців покладати завищені сподівання на громадських та політичних діячів є причиною їхнього швидкого розчарування.

Західні політики попри втому від України всеодно співпрацюють з державою, вважає голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко, інформує "Безцензор" з посиланням на 24 канал

"Про те, що в Україні всі вже втомились, що закордоном всі вже втомились від України, я чув за часів Ющенка, за часів Януковича. Зараз я його чую. Так, західні партнери про це говорять, але співпрацюють з Україною.

Західні політики, як і наші пересічні громадяни – це звичайні люди. І тут працює один і той же психологічний феномен – завищені очікування. Через них виходять оці емоційні гойдалки", - наголосив він.

При цьому, говорячи про чергове посилення розчарування в українському суспільстві, політолог зазначив, що зараз варто "не впадати у черговий депресняк, а починати щось робити".

"Через завищені очікування думали, що Майдан одразу все змінить. Але у нас ніколи нічого одразу не міняється. І коли все не помінялось, ми впадаємо в іншу крайність "Все пропало!". Це наша традиційна проблема. Але певною мірою цей феномен проявляється і на Заході. Завищенні очікування завжди обертаються швидким розчаруванням", - додав він.

До слова, раніше серед ключових проблем для нашої країни громадяни обрали війну на Донбасі, корупцію в державних органах влади та безробіття.


Поделиться​​ новостью:

- «Дегенераты! Порошенко, не стыдно вам? Какая разница между Вами и Путиным?»: Саакашвили выступил с резким заявлением в адрес президента
- Парадокс безвиза. Почему работники уезжают, а зарплаты в Украине растут лишь по чуть-чуть
- Модель Приличного Человека, або 7% здоровых
- Закон о реинтеграции Донбасса усилит власть Порошенко, что противоречит Конституции Украины — Deutsche Welle
- Украина - информгигиена против информнасилия
Июль, 25 2016 332

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю