Денис Казанський розповів про пекло значно гірше, аніж фабрика у Липецьку

Денис Казанський розповів про пекло значно гірше, аніж фабрика у Липецьку

Журналіст Денис Казанський на своїй Facebook-сторінці пише, що в Україні є набагато гірше пекло, аніж фабрика Roshen у Липецьку

Журналіст Денис Казанський на своїй Facebook-сторінці пише, що в Україні є набагато гірше пекло, аніж фабрика Roshen у Липецьку.

«Регіонали з оточення Віктора Януковича встигли в період його президентства здобути контроль над низкою перспективних українських родовищ газу і нафти, як виявилося, спокійно продали награбоване російському олігархові Павлу Фуксу.

І тепер контроль над стратегічними родовищами з розвіданими запасами в десятки мільярдів кубів газу контролює російський бізнес. Причому, є ймовірність, що видобувати газ Фукс взагалі не буде, оскільки Росії не вигідна енергетична незалежність України.

Родовища після приходу до влади Януковича отримали Едуард Ставицький і Микола Присяжнюк. У 2010 році вони відкрили компанію «Голден Деррік», яка без проблем отримувала ліцензії на розробку самих жирних родовищ газу. Після революції Ставицький, Азаров і Янукович втекли, а держава призупинила дії більшості цих дозволів, які явно були отримані корупційним шляхом», — зазначив журналіст.

Він зазначив, що, на перший погляд, все логічно. Але в 2015 році Ставицький продав «Голден Деррік»Фуксу. А восени 2016 року Фукс раптово повернув собі всі дозволи через найгуманніший в світі український суд.


Поделиться​​ новостью:

- Кому и почему выгодна нищета в Украине
- Каков поп, таков и приход - об уровне Генпрокурора
- Терпение подходит к концу! Порошенко предал всех!
- Олександр Ружанський: Це грьобана вистава влади
- СавченкоГейт - не ведитесь на весь этот спектакль
13:27Февраль, 24 2017 517

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю