Депутат: Парламент стає неспроможним

Депутат: Парламент стає неспроможним

 Народний депутат України Сергій Лещенко вважає, що український парламент стає неспроможним.

Народний депутат України Сергій Лещенко вважає, що український парламент стає неспроможним.

-Парламент стає неспроможним. Дуже складно зібрати голоси, тому що кожен депутат починає качати права, і це відображається на якості парламентського процесу.
Закони, які ми розглядали в парламенті, другорядні.
Перейменування, вшанування чи декомунізації ― це важливо, але явно не те, чого очікує країна. Мовний закон також не на часі: він розколює країну.
Це робиться свідомо, щоб людям було про що поговорити на кухні замість того, щоб обговорювати справжні проблеми: чому корумпована влада, хто від цього виграє, де інвестори, яких обіцяли, де завершення АТО, де курс 8 чи 10 грн за долар.
Коли у парламенті немає більшості для прийняття законів, виникає питання: давайте проведемо вибори. Але з чинним законом про вибори до влади прийде ще більше популістів, аферистів і радикалів. Парламентські вибори до зміни закону про вибори є шкідливими і небезпечними, - вважає депутат.


Поделиться​​ новостью:

- Саакашвили: «Я очень скоро вернусь! Может принесу Пётру Алексеевичу передачку в тюрьму, в память о былых студенческих годах, я не злопамятный»
- Настоящий особый путь на самом деле у нас в Украине
- Восставшие Закарпатья обратились к украинцам
- Революция! Против Порошенко восстало Закарпатье
- «Чого сидите по своїх хатах! Що ви вичікуєте? Я вас закликаю, прокиньтеся ви! — Артем Семеніхін міський голова Конотопу (ВІДЕО)
11:22Март, 19 2017 546

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю