ДИПЛОМАТ "ПО ВИЗОВУ"

ДИПЛОМАТ "ПО ВИЗОВУ"

 Друзі, пропоную зробити раз на рік церемонію нагородження якоїсь "Золотої рошенки" та визначати найфеноменальніших "героїв" українські політики.

Альона Шкрум

 

Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

 
Друзі, пропоную зробити раз на рік церемонію нагородження якоїсь "Золотої рошенки" та визначати найфеноменальніших "героїв" українські політики.


"Головним дипломатом "по визову" точно став би пан Артеменко з його орендою Криму на 100 років.

Країна має знати і пам'ятати ці обличчя.

...Все-таки в цікаві часи ми живемо: нікому не відомий депутат Радикальної партії стає зіркою на день на всіх ефірах за спробу здати захоплений Крим (з людьми на додачу) в оренду РФ через посередництво самого пана Трампа. 


Нехай трохи покористуються і повернуть. Навмисне й не придумаєш.

Хоча й цілком вписується у команду партії Ляшка з його "допитами" та "захопленням" сепаратистів, коровами під ВР та шляхом у велику політику. Скільки ж пожежних машин можна за оренду Криму отримати, а?;)

Я от тільки думаю – скільки таких геніальних геополітиків у ВР мають свої "мирні плани" та скільки вже передали іх (з меншим розголосом) пані Меркель, пану Джозефу Дойлю, послам чи колегам в ЄС...? Страшно й уявити.

От було б чудово, якби СБУ збирала всю цю інформацію і оприлюднювала її. Хоч раз на рік – на річницю Майдану. Бажано, з конкретними справами по державній зраді та поданнями на зняття недоторканності.

До речі, пан Артеменко – є наразі заступником Голови Комітету з євроінтеграціі!

А хотів бути заступником у Комітеті з оборони і безпеки нашої держави. Ще цікава інфо до роздумів – оскільки пан Артеменко заявив, що "план оренди" він напрацьовував не один, а разом із цілою групою депутатів з різних фракцій – так от, він є головою єдиного МФО у парламенті – "Солідарність правих сил".

Так само він є головою партії "Солідарність правих сил" – "неоконсервативної, правоцентриської, децентралізованої..." 


А колегами по цьому міжфракційному незрозумілому об'єднанню є такі особистості, як, наприклад: пан Ар'єв – Голова делегації парламенту у ПАРЄ, Олег Барна – відомий своїм умінням піднімати прем'єрів, Павелко Андрій та інші.

    •  

    •  


Поделиться​​ новостью:

- Фильм об Украине и Саакашвили покоряет мир! Вся правда, которую не покажут по каналах Левочкина, Пичнука, Порошенко и Ахметова (ВИДЕО)
- Петя зря надеется, что суд над Януковичем не станет ящиком Пандоры для него самого — Deutsche Welle
- Тимошенко лидирует в электоральном рейтинге и выиграла бы второй тур у Порошенко – соцопрос
- Обращение бывшего поэта Майдана к Европе
- Мустафа Найем: Шокуючі подробиці про вбивцю журналіста Веремія. Це про справедливість
10:49Февраль, 21 2017 399

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю