ДОПИС ЗРАДОФІЛЬСТВУЮЧОГО ШАТУНА - Олександр Ружанський

ДОПИС ЗРАДОФІЛЬСТВУЮЧОГО ШАТУНА - Олександр Ружанський

 ДРУЖЕ ! НЕ ДАЙ СЕБЕ НАЇБАТИ !

ЗРАДОФІЛЬСТВУЮЧОГО ШАТУНА ДОПИС.

Є дуже проста річ - злочини добрими вчинками не компенсуються. За злочини необхідно відповідати. Так працює вся сучасна, цивілізована система кримінального судочинства.

Більше того. Дуже часто добрі вчинки злочинця є такими тільки по формі, а за змістом вони можуть бути або прикриттям злочину, або підготовкою до нього.

Тому, наприклад, не можна при розслідуванні злочинів маніяка-педофіла і оцінюванні супутних цим злочинам факторів, вважати його конкретні злочинні дії такими, які підлягають покаранню, а його частування діточок цукерками - окремою, доброю справою. Всі прекрасно розуміють, що злодій пригощає дітей зовсім не заради дитячих радощів, а навпаки.

Так само відбувається і в справах шахраїв. Якщо майбутньому потерпілому аферист надасть якусь незначну допомогу, а потім, використовуючи таку допомогу, залишить його без жодної копійки і даху над головою, то нікому при здоровому глузді не прийде в голову ідея, саме приготування до шахрайства, вихваляти і розглядати його окремо від злочину і особи злочинця.

Типу, Вася, звісно, злочинець. Він відібрав в тебе квартиру і пустив по світу, але ти повинен дякувати цій добрій людині, що він перед тим, як вжарити тебе по повній, запозичив тобі п’ятсот доларів. Абсурд, чи не так? І навіть, якщо шахрай, або маніяк переведе через дорогу сто бабусь, це ніяким чином злочинцю не зарахується в юридичний плюс.

Натомість, те, що не дозволяється звичайним злочинцям, дозволено злочинцям - політикам. Вони можуть робити з нами все, що завгодно. Бо, коли в тебе виникають серйозні претензії, причому, кримінального характеру, до політика і державного діяча, знайдеться багато людей, які наполегливо будуть розказувати про цукерки від цього політика і про бабусь, яких він регулярно водить через дорогу.

Хіба це не прекрасно? - Будуть питати вони тоном, який не визнає альтернативної думки. - Дивіться, яка смачна цукерка! А, ось, сто щасливих бабусь! Тому, типу, давайте відділяти добрі вчинки політика Х, від його злочинної персони.

Гаразд. Мабуть, багато хто вже здогадався, що я маю на увазі нашого Петра свєт Олексійовича. 
І я продовжую дивуватися тому, як люди, навіть дуже розумні, потрапляють на гачок від розводняків Порошенка і Ко.

Добродії не заперечують того, що Петро Однотуровий є васалом Кремля. І разом з цим свято вірять в те, що він може щось зробити на шкоду своєму сюзерену. Наприклад, заблокувати російські соцмережи. Або сміливо захищати українське походження княгині Анни від посягань злого Путіна.

Хтось впевнений, що Петро Олексійович - аферист і банальний злочинець. І, в той же час, вважає, що незаконна і шахрайська конфіскація $1,5 мільйарда, це на користь Україні.

Ні, так не буває. Точніше, не повинно бути. Або ви визнаєте брехуна, афериста і дволику мразоту за незалежного і законно діючого Президента України, або не ведіться на прикриття типу, добрими вчинками, одних злочинів і підготовку ними до інших, цим негідником і зрадником України.

Можна, звісно, ще радісно пострибати від безвіза, який ніяким чином не вплинув на юридичний статус громадян України в ЄС, а лише спростив механізм потрапляння українців до Європи для подорожі.

Проте, коли будуть вибори, цим безвізом влада буде знову з усіх побутових приладів, піарити зрадника і злочинця на вищу посаду в державі, аби той продовжив свою злочинну і антиукраїнську діяльність.

ТОМУ, ДРУЖЕ ! НЕ ДАЙ СЕБЕ НАЇБАТИ !

 

 

Олександр Ружанський

Поделиться​​ новостью:


- В Киеве 80 процентов призывников уклоняются от призыва в "самую сильную армию в Европе"
- В ноябре в Укриане ожидается эпидемия гриппа. В страну придет новый вирус А/Сингапур , опасный для пожилых и людей со слабым иммунитетом
- Это преступление никому не сойдет с рук! — заявление Тимошенко о повышении цены на газ. (ВИДЕО)
- Я не представляю как вообще можно жить в Украине
- Гройсман - агент Кремля?
- ТОРНАДО СИЛА І СИЛА ЇХ В ПРАВДІ! НЕ МОВЧІТЬ!
- Михаил Саакашвили предупредил барыгу Порошенко, что его ждет суд Линча
- ПАНТЕОН.... МЕДВЕДИ... ПАЛАТА.... ТЮРЬМА
- Упыри из власти открыто убивают патриотов (ВИДЕО)
- Сергій Дацюк ВИЙТИ ЗА МЕЖІ
22:41Июнь, 03 2017 3100

добавить "БЕЗЦЕНЗОР" в закладки!

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю