Єгор Соболєв: Дипломатичні методи впливу на керівництво держави давно вичерпані. Як і парламентські

Єгор Соболєв: Дипломатичні методи впливу на керівництво держави давно вичерпані. Як і парламентські

Лише організований тиск суспільства здатний рушити країну далі

У посольствах західних держав зараз поширюється думка: "Був Єгор перспективним реформатором, а тепер зв'язався з поганими хлопцями і дестабілізує державу в наметах під Парламентом".

Як донести шанованим представникам США та країн ЄС, що якщо ми не натиснемо зараз не сотнями, а тисячами, а ще краще - десятками тисяч громадян, не буде не лише ніякого Антикорупційного суду?! Дуже швидко будуть поставлені у стійло Антикорупційне бюро та Антикорупційна прокуратура. І декларації статків посадовців миттєво зникнуть із загального доступу, не говорячи вже про відповідальність за розкрите в них. Контрреволюція почалася одразу після перемоги Євромайдану і успішно триває.

Дипломатичні методи впливу на керівництво держави давно вичерпані. Як і парламентські. Лише організований тиск суспільства здатний рушити країну далі. І технології на кшталт "Міхомайдан", "Грішін-Зімін", "кияни проти" покликані не дозволити такому тиску утворитися. Завтра у нас на Грушевського о 16:00 відкритий загальний збір. Приходьте, вмикайте власну голову, дізнавайтеся хто що насправді робить

 

Звернув увагу колег по Парламенту, що за цей тиждень на жодного з них не напали.

Ветерани Війни за Незалежність, які з 17 жовтня день і ніч стоять біля Верховної Ради, створюють всі умови для того, щоб народні депутати голосували за важливі рішення в інтересах всього суспільства. Добре, що вже відбулися перші такі голосування за скасування депутатської недоторканості та за встановлення нових правил виборів.

Але ухвалення найбільш нагального, на мою думку, закону - про створення Антикорупційного суду - далі намертво заблоковано. Попередив головного блокувальника - Президента Петра Порошенка, що у найближчі дні Рух "Визволення" нанесе удар по одній з кримінальних схем його збагачення

Єгор Соболєв

Поделиться​​ новостью:


- Власть - бабловые наркованы. Они "ширяются баблом" торгуя даже на крови! Но им все мало!
- Это настоящая Катастрофа. УЖАСНАЯ СТАТИСТИКА
- 4 года прошло, а "Почему?" осталось. За что мне воевать? — письмо военному комиссару (18+)
- У украинских чиновников комплекс бога, смерти людей их не остановят — журналист-расследователь
- Не стоит верить ТВ и пропаганде СМИ. Думайте своими мозгами. И не молчите! Отстаивайте свои права всеми способами! ВСЕМИ!!!
- Короли уродливой помойки по имени поРошения. И там даже мысли нет, превратить помойку в сад...
- СИММЕТРИЧНЫЙ ОТВЕТ ОЛИГАРХА - Кочетков
- А ВОТ СЕЙЧАС СТАЛО СТРАШНО... - Чаплыга
- Тимошенко эффектно ответила на брехню Порошенко
- Михаил Саакашвили: Надо выходить на Майдан. Если выйдете—вас обязательно поддержат. Я поддержу !
01:24Ноябрь, 12 2017 8111

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю