Єгор Соболєв: По заблокованій ветеранами гілці Горлівка - Бахмут напередодні було перевезено 305 завантажених вагонів (порожні ми не рахували)

Єгор Соболєв: По заблокованій ветеранами гілці Горлівка - Бахмут напередодні було перевезено 305 завантажених вагонів (порожні ми не рахували)

В реальності жодного контролю за тим, що відправляється з України на окуповану частину Донбасу і що завозиться звідти, просто не існує

В реальності жодного контролю за тим, що відправляється з України на окуповану частину Донбасу і що завозиться звідти, просто не існує. Я це кажу після вивчення разом з колегами по Парламенту Семен СеменченкоТарас ПастухВолодимир Парасюк (Parasiuk Volodymyr)проходження цих вантажів починаючи з лінії фронту, далі - кілометрами по сірій зоні, далі - знову через кілометри до прикордонників, і знову через кілометри до фіскалів.

Насправді, до нас в будь-який момент можуть переправити цілі ешелони з живою силою противника, бронетехнікою та запасами палива, боєприпасів і їжі.

Наприклад, на заблокованій у четвер ветеранами Війни за Незалежність залізниці, що з’єднує окуповану Горлівку і вільний Бахмут, наші прикордонники вперше бачать ешелон за кілька десятків кілометрів після перетину ним лінії фронту і проходження мінімум двох залізничних станцій і десятків автомобільних доріг на нашій стороні. Причому вони його саме бачать. Шестеро прикордонників піднімаються на місточок на фото і лише оглядають верхи вагонів.

Вугілля, яке є найпоширенішим товаром, на окупованій території закуповується за ціною 500-600 гривень за тонну, а ми з вами оплачуємо його спалення в електростанціях Ріната Ахметова по ціні від 1800 гривень. Бо, як ви знаєте, очолювана менеджером Рошена Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг постановила рахувати для нас усіх ціну електроенергії так, наче вугілля для його виробництва везуть з Роттердама.

Що везуть з окупованої частини Донбасу окрім вугілля або під вугіллям - ще раз, ніхто не перевіряє. Запеклі бої в Авдіївці, яка зовсім поруч, нові обстріли Маріуполя жодним чином не заважають цій торгівлі на крові.

Хіба що забирають увагу від неї.

Про масштаби говорить наступна цифра: по заблокованій ветеранами гілці Горлівка - Бахмут напередодні було перевезено 305 завантажених вагонів (порожні ми не рахували)

 

Єгор Соболєв


Поделиться​​ новостью:

- КОГДА ПОЯВЯТСЯ НОВЫЕ ПОЛИТИКИ?
- Лиза Богуцкая: Почему Лолита Кокорина-Инкогнито не приехало вчера в суд над Януковичем?
- В Вене Порошенко "вытанцевал" у Фирташа «договорняк по-новому"! Они возвращаются!
- «Ну сколько мы можем дебилов терпеть?» Москаль назвал Супрун «еб@нутой» (ВИДЕО)
- Триумф рабовладения в Украине
18:15Февраль, 03 2017 2610

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю