Єгор Соболєв: Тепер про справжню цензуру

Єгор Соболєв: Тепер про справжню цензуру

В мене з цим телеканалом конфлікт інтересів. І я з цього хочу почати. На "1+1" працює моя дружина Марічка Падалко. (Яка з посиланням на той самий конфлікт постійно викреслює мене з новин "ТСН", коли вона їх веде:))

В мене з цим телеканалом конфлікт інтересів. І я з цього хочу почати. На "1+1" працює моя дружина Марічка Падалко. (Яка з посиланням на той самий конфлікт постійно викреслює мене з новин "ТСН", коли вона їх веде:)).

Тепер про справжню цензуру.

В Україні найбільші телеканали ще з часів Леоніда Кучми належать п`ятьом олігархам. Зв`язки як мінімум двох з них ведуть до Кремля.

В інтересах нашого суспільства якомога швидше перерізати ці зв`язки. А на телеканалах утвердити владу незалежних редакційних рад. Озброївшись статутами про редакційну політику, такі редакційні ради мають допомагати журналістам, ведучим та головних редакторам теленовин захищатися від будь-яких спроб втручатися в їхню роботу. Як з боку власників, так і з боку влади.

Високий стандарт незалежної професійної журналістики для всього українського ТБ має встановлювати потужний Суспільний телеканал.

Такого телебачення для України вже вимагають закони України, в тому числі ухвалені нашим Парламентом. Завдання зробити ці закони реальністю покладене на Національну раду телебачення та радіомовлення. Для цього наступного року на цю організацію планується витратити 47 мільйонів грошей платників податків.

Робити замість телебачення п`ятьох олігархів телебачення одного олігарха, який до того ж займає посаду Президента - це крок в прямо протилежному напрямку.

Як народний депутат і як громадянин я буду боротися проти повернення в таке минуле, яке в Україні намагався впровадити Віктор Медведчук.

Безуспішно, до речі

 

Єгор Соболєв


Поделиться​​ новостью:

- Александр Кочетков: АРМЕНИЯ И РОССИЯ
- Свою победу может добыть только сам народ, осознав, наконец, что он власть!
- Семен Семенченко: Основний "зовнішній" висновок з подій в Вірменії - організоване громадянське суспільство сильніше ніж олігархія і бюрократія
- Михаил Подоляк: Почему любая инициатива у нас обязательно заканчивается оглушительным фиаско?
- Украинцев массово лишают субсидий: проверяют траты по карте и опрашивают соседей
02:13Декабрь, 30 2016 1191

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю