Експерт спрогнозував подальшу політичну ситуацію після арешту Насірова

Експерт спрогнозував подальшу політичну ситуацію після арешту Насірова

Подальша політична ситуація в країні залежить від того, чи почнуться після Насірова арешти інших політиків і чиновників

Подальша політична ситуація в країні залежить від того, чи почнуться після Насірова арешти інших політиків і чиновників.

Про це в інтерв'ю одному з українських видань сказав директор центру соціологічних досліджень «Український барометр» Віктор Небоженко.

«Тут не важливо, вдалося заарештувати Насірова чи ні, важливо те, що почався процес стихійної боротьби влади за ринок корупційних послуг, який постійно звужується і дуже малий. Звідси така лють за право обкрадати і експлуатувати українців. Від влади ніхто такого не очікував: Насіров - людина, яка сиділа на фінансових потоках податкової раптом виявляється підозрюваною у розкраданні трьох мільярдів гривень », - заявив Небоженко. Він вважає, що процес боротьби влади за ринок корупційних послуг запустили колишній народний депутат Олександр Онищенко та президент Петро Порошенко.

«Цією ночі двоє людей не будуть спати: Онищенко в Лондоні і Порошенко в Києві. Один буде пити віскі, а інший ковтати таблетки. Важливим є те, що вони обоє запустили процес, результат якого ніхто не бачить. Адже Насірову пред'явили саме рішення проблем Онищенка, що неможливо було б без згоди того ж самого Порошенка. Адже коли Онищенко розповідав нам про те, що він збирається підкуповувати депутатів Верховної Ради, він не приховував того, що умовою такої співпраці з президентом буде рішення податкових проблем. Вони щасливо зважилися, і раптом дії Насірова по відношенню до Онищенка виявилися злочином проти нього самого», - зазначив він. 


Поделиться​​ новостью:

- Знаете, кого напоминает Порошенко после 4 лет президентства? Наркомана
- Кабмин отобрал у Минфина ДФС и подчинил ее себе
- Выродки правительственного квартала!
- ЖАРЕНЫЙ ПЕТУХ И ЕВРОПЕЙСКАЯ Ж@ПА
- На 8 день после захвата должности Уполномоченного, Денисова премировали себя - любимую
16:34Март, 03 2017 3261

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю