Експерт спрогнозував подальшу політичну ситуацію після арешту Насірова

Експерт спрогнозував подальшу політичну ситуацію після арешту Насірова

Подальша політична ситуація в країні залежить від того, чи почнуться після Насірова арешти інших політиків і чиновників

Подальша політична ситуація в країні залежить від того, чи почнуться після Насірова арешти інших політиків і чиновників.

Про це в інтерв'ю одному з українських видань сказав директор центру соціологічних досліджень «Український барометр» Віктор Небоженко.

«Тут не важливо, вдалося заарештувати Насірова чи ні, важливо те, що почався процес стихійної боротьби влади за ринок корупційних послуг, який постійно звужується і дуже малий. Звідси така лють за право обкрадати і експлуатувати українців. Від влади ніхто такого не очікував: Насіров - людина, яка сиділа на фінансових потоках податкової раптом виявляється підозрюваною у розкраданні трьох мільярдів гривень », - заявив Небоженко. Він вважає, що процес боротьби влади за ринок корупційних послуг запустили колишній народний депутат Олександр Онищенко та президент Петро Порошенко.

«Цією ночі двоє людей не будуть спати: Онищенко в Лондоні і Порошенко в Києві. Один буде пити віскі, а інший ковтати таблетки. Важливим є те, що вони обоє запустили процес, результат якого ніхто не бачить. Адже Насірову пред'явили саме рішення проблем Онищенка, що неможливо було б без згоди того ж самого Порошенка. Адже коли Онищенко розповідав нам про те, що він збирається підкуповувати депутатів Верховної Ради, він не приховував того, що умовою такої співпраці з президентом буде рішення податкових проблем. Вони щасливо зважилися, і раптом дії Насірова по відношенню до Онищенка виявилися злочином проти нього самого», - зазначив він. 


Поделиться​​ новостью:

- Без МВФ і ЄС Україна оголосить дефолт до 2019 року
- Юрий Касьянов: Им страшно. Знают, мерзавцы, что виноваты, и время платить по счетам приближается
- Володимир Парасюк: Мусорське бидло в центрі Києва топчеться по Червоно-чорному прапору (ВІДЕО)
- SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!
- Порошенко своим указом обязал россиян заранее сообщать о своих поездках в Украину
16:34Март, 03 2017 3228

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю