Евген Шевченко: Просто приходьте. Приходьте туди, де б’ється серце історії, і подивіться в очі тим, хто там

Евген Шевченко: Просто приходьте. Приходьте туди, де б’ється серце історії, і подивіться в очі тим, хто там

Знаєте, що насправді викликає посмішку? Що за «нами» завжди хтось стоїть і завжди хтось «наші» дії оплачує - це насправді кумедно)

Знаєте, що насправді викликає в мене посмішку? Що за «нами» завжди хтось стоїть і завжди хтось «наші» дії оплачує - для мене це насправді кумедно)

Коли я був на Майдані, в Автомайдані, то періодично чув запитання: хто саме вам платить? Нащо ви за ті гроші так ризикуєте? І головне питання: хто заправляє паливом усі ваші машини? 
Коли я казав, що усе це за власний кошт, то ті, хто питався, мені не вірили.

Коли ми, озброєні до зубів, бандою однодумців у пошуках біглого Януковича поїхали в Крим і 26 лютого потрапили на останній проукраїнський мітинг в Сімферополі, то в очах проросійсько налаштованих місцевих були винайнятими бойовиками.

Прийшла війна. І що казали за батальйон «Донбас»? Що то приватна армія Коломойського, який платить кожному з нас по 1000$ на місяць. І було справді потішно, коли в наш табір приїхала людина та сказала, що хоче бути добровольцем. Але за 5 хвилин розмови, коли той «доброволець» почув, що нам платять не 1000$ (як десь там про це говорили), а усього лиш 800грн, то він розвернувся та й пішов собі геть. І такі випадки були непоодинокі.

Блокада торгівлі з окупантами. О, то були незабутні часи казкового багатства та буйного біснуватого цвітіння усіляких експертів-політологів-рагулів, які усі от точно знали, хто нам платить і задля захисту чиїх інтересів «насправді» ми усі там стоїмо. І що стояти ми там будемо «рівно тиждень - вони це знають напевно», потім «рівно два тижні - вони це знають», «максимум місяць - це їм повідомили власні джерела»)) А зрештою ми виявилися просто невдячними мудаками, бо гроші начебто взяли, а жоден потяг кривавого вугілля з окупованих територій так і не вийшов! І жоден з прогнозів тих експертів також не виправдався, але хто за те пам’ятає?..

І от, перебуваючи на вершині свого успіху, заробивши трохи грошенят на Майдані, вивізши золото скіфів з Криму, награбувавши усілякого добра на війні і ставши справжніми мільйонерами на Блокаді ми тепер довершуємо справу по включенню своїх прізвищ до рейтингу «Форбс», бо ж наразі нас (за інформацією їхніх джерел) одночасно фінансує і Коломойський, і Григорішин, і навіть сам кум Путіна Медведчук!

І ось по сьогодні знаходяться ті, хто питає - а чи справді вам зараз ніхто грошей за те не платить?.. Але ж люди добрі, знайдіть мені хоч одну людину, яка погодиться за гроші пройти згаданий мною шлях. Просто за гроші. Хто просто за гроші погодиться ризикувати своєю свободою, своїм здоров’ям, своїм життям?.. Адже багато з нас полягло на Майдані, хтось зник безвісти у Криму, тисячі загинули на війні! Тисячі повернулися звідти живими, але назавжди скаліченими - лишивши там свою або руку, або ногу, або серце та душу...

Подумайте про це, коли наступного разу вам хтось-десь-колись буде в черговий раз розповідати за «наші» кимось проплачені дії, які насправді завжди мають за кінцеву мету лиш одну - вільну, сильну, могутню та квітучу рідну Україну!

А краще за все, знаєте, просто приходьте. Приходьте туди, де б’ється серце історії, і подивіться в очі тим, хто там є. І я впевнений, що в цих очах ви побачите відповідь на усі свої запитання. І станете поруч. Ось і усе.

 

Евгений Шевченко

Поделиться​​ новостью:


- Ложь, коррупция, офшоры: Порошенко направлял в Россию больше денег, чем на собственную армию
- Что скрывает Boeing. Черные ящики 737 расшифровали
- П'ять років вас дурили, а тут раптом станеться "диво"?
- В МВД напоминают, что за селфи с бюллетенем избирателю грозит ограничение свободы
- Эти люди создают себе теплую ванну, а потом удивляются, как они оказались в Ростове...
- ССовка ТВОРИТ ГЕНОЦИД. Хотят избавиться от «сердечников»? В Украине сократили финансирование программ Института сердца
- Двойное гражданство? Украинцы не бояться получать вторые паспорта, хоть это и запрещено в Украине
- В Кабмине объяснили различные надбавки после индексации пенсий
- Свинной хот/дог). Как запросто переиграть Порошенко
- 14 дней до выборов: Манипуляции и "грязные" трюки
- Александр Кочетков: Кто угодно, кроме ПАПа и бывш. регионалов — это надежда. ПАП — безысходность
- Сенченко об обещании Порошенко вернуть Крым: Это из того же разряда, что «я закончу войну за 2 недели»
- Теперь украинцев могут лишить жилья за долги по коммуналке
- Большинство в меньшинстве: Что будет с парламентской коалицией после 31 марта?
- ЯКА СУМНА НОВИНА) - В Киеве подожгли магазин Roshen
11:30Октябрь, 21 2017 2536

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю