Євробляхська влада євробляхської країни

Євробляхська влада євробляхської країни

Нєфіг лизати їхні євробляхи

Процитую народного депутата: "Фактично для вирішення проблеми автомобілів з реєстрацією на європейських номерах потрібен компроміс. Але, як показує практика і робота нашого комітету з ініціативною групою ("євроблях" - Ред.), власники цих авто не хочуть йти на компроміс».

Допитливому читачеві розшифровую: група паразитуючих на несплаті податків євробляхських громадян (фактичних злочинців) у комітеті Верховної Ради !!!з питань податкової та митної політики!!! намагається нахабно поімєть законослухняних платників податків, а членів даного комітету і їх компромісну позицію ці паразити вже поімєлі своєю безкомпромісною позицією.

Чи можливо в неєвробляхській країні, щоб група злочинців була допущена у владне приміщення на засідання владного органу і спокійно трахкала неєвробляхську владу у всі дирки?

Ні! В неєвробляхській країні неєвробляхська влада піклується про законослухняних громадян і трахкає неплатників податків: штраф, конфіскація майна, тюрма.

Як бути.

Ніяких компромісів з паразитуючою наволоччю. Перед наступним засіданням комітету з питань податкової та митної політики оформити євробляхівським активістам належні по закону штрафи і культурно виставити на вулицю без будь-яких розмов.

Нєфіг лизати їхні євробляхи.

Піклуйтеся про законослухняних платників податків – ми того варті. І нас більше, хоча ми не організовані. Бо надіємося на справедливість.

Володимир Богайчук

Поделиться​​ новостью:


- Это настоящая Катастрофа. УЖАСНАЯ СТАТИСТИКА
- 4 года прошло, а "Почему?" осталось. За что мне воевать? — письмо военному комиссару (18+)
- У украинских чиновников комплекс бога, смерти людей их не остановят — журналист-расследователь
- Не стоит верить ТВ и пропаганде СМИ. Думайте своими мозгами. И не молчите! Отстаивайте свои права всеми способами! ВСЕМИ!!!
- Короли уродливой помойки по имени поРошения. И там даже мысли нет, превратить помойку в сад...
- СИММЕТРИЧНЫЙ ОТВЕТ ОЛИГАРХА - Кочетков
- А ВОТ СЕЙЧАС СТАЛО СТРАШНО... - Чаплыга
- Тимошенко эффектно ответила на брехню Порошенко
- Михаил Саакашвили: Надо выходить на Майдан. Если выйдете—вас обязательно поддержат. Я поддержу !
- Протестные акции пройдут завтра в 159 городах Украины — Юлия Тимошенко. ВИДЕО
12:02Февраль, 07 2018 664

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю