Фанати війни та «заробітчани»: Екс-полонений розповів, хто воює на Донбасі

Фанати війни та «заробітчани»: Екс-полонений розповів, хто воює на Донбасі

За словами полковника Без'язикова, терористи діляться на декілька категорій.

Терористи на Донбасі все частіше поповнюють свої ряди за рахунок місцевих жителів, які не можуть знайти собі іншу роботу на окупованих територіях.

Про це в інтерв'ю журналу Країнарозповів полковник Збройних сил України Іван Без'язиков, що побував у полоні у терористів "ДНР", інформує "Безцензор" з посиланням наПатріоти України.

За словами Без'язикова, терористи діляться на декілька категорій. "Там були добровольці з Росії, фанати, які без війни не можуть жити. Воювали в Чечні, у Молдові. Коли конфлікт затих, вони говорили: "Все, нам тут нецікаво. У Сирію збираємося. Друга категорія - ті, у кого в Росії проблеми з законом. Приїхали починати нове життя. Третій тип - бойовики зі Слов'янська і Маріуполя. Відступили зі своїх міст - і тепер бояться, що їх посадять", - повідомив полковник.

Крім того, за словами Без'язикова, є люди, які заробляють на війні. "Роботи в Донецьку немає, грошей - теж. А сім'ю годувати треба. Платять бійцям 16 тисяч рублів, це 7-8 тисяч гривень. Таких стає все більше. А фанатиків - навпаки", - заявив він.

"Створили два армійські корпуси, які фінансує Росія. Служать із задоволенням, тому що гарне забезпечення. Бойовики, які крутилися біля мене, мріяли потрапити туди. Але там - дисципліна. Тому багато хто вважає, що краще залишитися в банді", - додав військовий.


Поделиться​​ новостью:

- На акции в Киеве 50 тыс.чел. Саакашвили назвал врагов Украины, начиная с Порошенко — эксперт
- «Он вас грабит каждого через тарифы. Я видел его глаза. Это глаза хладнокровного убийцы»: Саакашвили про Ахметова
- Все что Саакашвили обещал и обещает он выполнил и выполнит. Задумайтесь.
- Новый Трудовой кодекс: Новые сюрпризы
- На судью Печерского суда Ларису Цокол, которая отпустила Саакашвили, внезапно появилось две жалобы в Выший совет правосудия
Июль, 21 2016 415

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю