Загрузка...

Ганна Сінькова: Темники створено дебілами Мінстеця. оприлюднено дебілами на лайонканалах для дебілів України

Аналізуючи темники, які зараз звучать на телебаченні, хочеться поговорити про найпопулярніші. Міністерство агітації і створення дебільної пропаганди зробило їх досить багато

Аналізуючи темники, які зараз найчастіше звучать на телебаченні, хочеться поговорити про найпопулярніші. Міністерство пиляння бабла на агітації і створення дебільної пропаганди зробило їх досить багато.
В принципі писати цей текст мені було нудно, бо речі тут написані банальні і очевидні. Але, якщо я сьогодні не напишу очевидне, ви подумаєте "нащо писати ці банальності" і теж нічо не напишете - мережу накриє лише витончена проза хворого ума Тані Чорновіл, та й від Рашки ми будемо відрізнятись хіба кольорами прапора...

- "Наші західні партнери засудили" - а хто з цих західних нам, звиняюся, партнер? Чому, якщо вони партнери, то засуджують всі антиросійські рухи і лише глибоко зтурбовані, коли тут відбуваються масові вбивства: котли там всякі, майдани, війна(!!!) в нас (!!!) бляха(!!!), нагадую, якщо хто призабув... Чому за умов партнерства українська продукція виходить на ринки "партнерів" з дикими обмеженнями, а "партнерська" - анлімітед? Чому партнери піднімають дику вонь, коли ми хочемо прийняти закон про мову і чхати хтіли, коли черговий хлопчина гине на фронті, де наші колишні східні партнери влаштували собі полігон для всього що стріляє...

- "Образити поліцейського - це плюнути в обличчя державі" - культовий темник останніх тижнів. Я б не стала на місці держави, у якої дуже хиткі позиції на власній території, так відверто асоціювати себе з усяким гамном, але менше з тим... ототожнення поліцейського з державою не треба виписувати такими довгими реченнями - достатньо написати "у нас поліцейська держава" і цього буде достатньо. Бо оця невизначеність термінів дещо нас всіх заплутала - для мене в цій історії держава це люди, які пішли воювати проти агресора не уповаючи на мусорські корочки і УБДшки (з усіма витікаючими у вигляді клаптика землі і заборони тобі в рожу плюнути, коли виконуєш злочинний наказ). Моя держава тепер сидить по тюрмах і в полоні, воює на фронті і блокує торгівлю на крові, вимагає звільнення політв'язнів і полонених, отримуючи мінімальну зп скидається на тепловізори і автівки для фронту. А ота держава шо складається з ментів, вертухаїв, колаборантів, олігархів і провладних політиків - хай йде нахєр з усіма їх кодексами, змінами в закони, внутрішніми розпорядками, картинами з бурштину і басейнами з вином.

- "Контрольовані Ахметовим підприємства приносили дохід в бюджет" - тепер сядьте в крісло і уявіть, що у вас є дитина, і вашу дитину забрали в армію, вона там довго воювала, а потім одного дня біля неї приземлилася якась нєвєдома крупнокаліберна хєрня, і все, більше у вас немає дитини. Ви навіть не можете провести церемонію поховання з відкритою домовиною, бо те, що сталося з вашою дитиною - бачити моторошно. А сталося це тому, шо алкоголік Гриша отримав з відкатів, які сепарам платив Ахметов зарплатню за ведення вогню по позиціях де була ваша дитина... Чи вас хвилює чи залишиться брат гриші-шахтьор без роботи? Чи хвилює вас тепер чим заправити ментівські пріуси в Києві? Чи варте тепер вашої уваги як Ахметов буде тепер тягнути свій металургійний бізнес? Ці питання хвилюють тільки дві категорії наших громадян: колаборантів і довбойобів, які колаборантам вірять.

- "Блокада відверне наших громадян на окупованих територіях" - кажуть люди яким насрать на громадян на неокупованих територіях і на територіях, які знаходяться впритул до окупованих.
Якщо недостатньо написаного вище, то додам своє суб'єктивне: мені насрать - для всіх, кому було дискомфортно знаходитись на окупованій території діє дві речі: змога втекти і змога дочекатись визволення. Останньому можна допомогти диверсійною діяльністю в тилу ворога - перебуваючи там це значно легше робити. Для всіх, хто залишився шоб заробляти кеш з бонусами і плюшками від ополчєнія і Ахметова - особисто від мене не жаль, а побажання пити побільше смоли гарячої і гризти сраний уголь з раннього рання до пізньої ніченьки.

- "Через блокаду не дали транш МВФ" - це звісно велика драма, але суто в тому випадку, якщо ви прем'єр. У всьому іншому наявність чи відсутність траншу відрізняються лише об'ємами тягаря який ви залишите чи не залишите своїм дітям та онукам. Для тих же, напіврозумних, які скажуть "не розікрали транш - вкрадуть з бюджету" - теж випийте гарячої смоли з кам'яним вугіллям, бо А.ви знов вибрали клептоманів, Б.ви їх добровільно годуєте в збиток вашим нащадкам, В.ви долбойоби, які не здатні це визнати або зрозуміти, Г.ваш мозок, обробляючи цю інформацію не реагує на неї обобуренням.

 

 

Ганна Сінькова


Поделиться​​ новостью:

- Возможно, эта осень будет действительно другой...
- Варшава. Реальная история
- Украина - политика по законам шоу-бизнеса
- А Конституцию вы нахр@на тр@х@ете?
- Появились ВИДЕО драки представителей НАБУ и САП
- Гройсман: я не случайный еврей и ничего не имею против русского народа—Frankfurter Allgemeine Zeitung
- Порошенко в очередной раз «порвал» с Россией только ради пиара под выборы — Deutsche Welle
- Рейтинг Гриценко обвалился из-за Балоги
- Как деньги из Киево-Печерской лавры уходят в Россию
- ПО НАКАТАННОЙ СКОЛЬЗКОЙ ДОРОЖКЕ - А ПОЧЕМУ БЫ НЕТ, ЕСЛИ БЫДЛОМАССА ВТОРОЙ РАЗ СЪЕСТ?
13:28Март, 23 2017 1198

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю