Генпрокурор Луценко оформив будинок на підставну особу, — Лещенко

Генпрокурор Луценко оформив будинок на підставну особу, — Лещенко

Нардеп Сергій Лещенко заявив, що генпрокурор України Юрій Луценко оформив будинок на підставну особу

Про це він сказав в інтерв’ю на телеканалі «5.ua».

«Наприклад, чинний генпрокурор (у нього оформлено все на бухгалтерку його дружини) є власником величезного будинку в центрі міста», — сказав Лещенко.

У відповідь на уточнювальне запитання, чи це Юрій Луценко, нардеп відповів: «Ну звичайно, Луценко. Таких прикладів багато, коли оформлюють усе на підставних осіб».

Нагадаємо, Сергій Лещенко купив квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 кв. м, про що свідчить довідка з держреєстру майнових прав на нерухоме майно. За нинішніми цінами на нерухомість у цьому районі, вартість такої квартири складає близько 7,5 млн грн.

Глава САП Назар Холодницький доручив НАБУ перевірити законність придбання нардепом від БПП Сергієм Лещенком елітної квартири. Правління партії «ДемАльянс», у свою чергу, відсторонило нардепа Сергія Лещенка від роботи в керівних органах партії на час проведення перевірки НАБУ і НАЗК щодо купівлі ним житла за 7,5 млн грн. Лещенко вирішив скласти з себе повноваження члена правління «ДемАльянсу» і попросив НАБУ і НАЗК його перевірити.

Згодом НАБУ оприлюднило звіт щодо законності процедури купівлі Лещенком квартири. За даними НАБУ, джерела коштів підтверджено і немає фактів незаконного збагачення. Однак, на думку Антикорупційного бюро, звичайний громадянин не може отримати безвідсоткову позику на 10 років для придбання квартири, як Лещенко отримав від виконавчого директора «Української правди» Олени Притули. Орієнтовна сума вигоди становить 188 тис. в 2016 р., 565 тис. — у кожному наступному році за умови збереження облікової ставки НБУ 15%.


Поделиться​​ новостью:

- Лиза Богуцкая: Луценко обматерил активиста, которого затем избили титушки-мусора
- «Тряситесь ублюдки!» - СРОЧНОЕ ОБРАЩЕНИЕ к депутатам и Порошенко (ВИДЕО)
- ЕЩЕ ОДИН "ЕБ@НУТЫЙ"! ЛОХОДРОМ "ГИПЕРЛУП"
- Студенты ответили брехливому генпрокурору Луценко, назвавшему их «агентами на задании»
- Правда в прямом эфире! Гордон рассказал кем на самом деле является Тягнибок (ВИДЕО)
Октябрь, 24 2016 557

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю