Геращенко розповів подробиці земельних махінацій Кернеса і Добкіна

Геращенко розповів подробиці земельних махінацій Кернеса і Добкіна

Харківська міськрада виділила понад 600 га землі для різного роду підставних осіб. Після чого ця земля далі реалізовувалася на вторинному ринку+

Правоохоронцями зібрано матеріали про порушення законодавства з боку чиновників Харківської мерії. Зокрема, підставним особам було передано понад 600 га харківської землі, повідомив народний депутат Антон Геращенко.

«Щодо дій посадових осіб Харківської міської ради та міської влади вже давно було зібрано матеріали про значні порушення в земельній сфері, зокрема з махінаціями у виділенні землі. Багато років в Україні діє законодавство, згідно з яким землю необхідно було виділяти через аукціон. Однак знаходили лазівки, через які процедуру обходили, виділили понад 600 га харківській землі для різного роду підставних осіб. Після чого ця земля далі реалізовувалася на вторинному ринку. Щодо даного випадку зібрано матеріали кримінального провадження, які дозволили генпрокурору отримати дозвіл суду на проведення обшуку. Якщо буде достатньо доказів, у цій справі будуть висуватися підозри конкретним посадовим особам», - прокоментував нардеп.

Раніше стало відомо, що в Харкові силовики проводять обшуки в приміщеннях, що належать високопосадовцям. Зокрема, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що обшуки проводяться в приміщеннях, що належать меру Геннадію Кернесу і матері нардепа Михайла Добкіна.


Поделиться​​ новостью:

- Янукович хочет вернуться - адвокат
- Почему Порошенко разваливает правоохранительную и судебную системы Украины — эксперт
- Гройсман сглазил: НАБУ разоблачило коррупционную газовую схему компаний жуликов из БПП Дубневичей
- Агент НАБУ: Топ-коррупционеры мне рассказывали все, в деле Пимаховой из под удара выводят близкое окружение Порошенко
- ПРО ЛЮДЕЙ И УРОДОВ
Сентябрь, 15 2016 294

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю