Ігор Луценко: Аваков прагне засекретити і затягнути розслідування трагедії у Княжичах

Ігор Луценко: Аваков прагне засекретити і затягнути розслідування трагедії у Княжичах

Керівництво МВС взяло курс на те, щоб максимально затягнути розслідування трагедії у Княжичах

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Ігор Луценко.

Він резюмував те, що відбувалося на засіданні комітету, де розглядали трагедію у Княжичах. Свої висновки він виклав у п’яти пунктах:

  1. Посадовці категорично не надавали будь-якої інформації, котра могла пролити світло на реальні події. Сторожук і Троян грали партизанів. Тактика Авакова і компанії – максимально затягнути розгляд питання.
  2. Інформація про те, що поліцейські могли кришувати грабіжників, НЕ була спростована. Курс на повну секретність у подробицях інциденту непрямим чином вказує на те, що ці подробиці можуть свідчити про вражаючу непрофесійність керівництва або його злочини.
  3. Наслідком цієї трагедії може бути централізація керівництва поліцією на регіональному рівні – обласні начальники можуть отримати безроздільну владу над усіма підрозділами поліції, з корупціогенною концентрацією повноважень.
  4. Це замість того, щоб на нормативному рівні урегулювати взаємодію між підрозділами, будуть організовувати систему «ручного» управління поліцією.
  5. Судячи з усього, буде незначне покарання стрілочникам, або взагалі ніякого покарання (адже командир КОРДу, котрий гіпотетично віддав наказ на штурм, загинув).

Зазначимо, в ніч на 4 грудня в селищі Княжичі Київської області сталася перестрілка, в результаті якої загинули п’ять співробітників поліції. Вбивство поліцейських розслідує прокуратура.

Президент України Петро Порошенко взяв розслідування трагедії у Княжичах під особистий контроль. 


Поделиться​​ новостью:

- Банду геть! Огромное количество украинцев вышло на Марш в столице за отставку Порошенко. Фоторепортаж
- Александр Кочетков: ИСПЫТАНИЕ ПОБЕДОЙ
- Режим закрыл 6 станций метро в центре Киева
- Давайте оставим Украину себе…
- Лиза Богуцкая: С этим президентом у нас нет будущего. Нет развития. Нет надежды
Декабрь, 08 2016 1337

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю