ГПУ порушила справу про тиск Геращенка на слідство у справі Пашинського

ГПУ порушила справу про тиск Геращенка на слідство у справі Пашинського

Розпочати розслідування Генпрокуратуру зобов’язав суд на вимогу адвоката потерпілого від дій нардепа Пашинського Хімікуса

Розпочати розслідування Генпрокуратуру зобов’язав суд на вимогу адвоката потерпілого від дій нардепа Пашинського Хімікуса.

Генеральна прокуратура України все таки почала кримінальне розслідування щодо незаконного впливу депутата від "Народного фронту" Антона Геращенка та посадових осіб Національної поліції на слідство у справі нардепа Сергія Пашинського.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив колишній заступник глави адміністрації президента Андрій Портнов, адвокат якого захищає постраждалого В’ячеслава Хімікуса.

Справу порушено в зв’язку із заявами Геращенка, котрий  ще до початку розслідування оголосив В’ячеслава Хімікуса винуватим у злочині, а свого однопартійця Пашинського невинуватим.

Розпочати розслідування щодо Геращенка та речника Нацполіції Київської області Миколи Жуковича Генпрокуратуру зобов’язав суд на вимогу адвоката постраждалого Хімікуса.

Нагадаємо, Печерський райсуд тільки 1 лютого визнав В’ячеслава Хімікуса, котрого перед Новим роком підстрелив нардеп-"фронтовик" Сергій Пашинський, потерпілим.


Поделиться​​ новостью:

- Наша предвыборная кампания - ярмарка безнадеги
- Порошенко все больше похож на Ющенко-2009
- Вкрадене сьогодення та майбутнє!
- Михаил Чаплыга: Жаль Пьотра... сольют его водители и министры... ой сольют... Правда ГПУ?
- «Дело Труханова» — яркая иллюстрация воплощения предвыборного лозунга порошенки - «жити по-новому»
11:38Февраль, 08 2017 503

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю