► Аналитика
Мировые процессы "гибридной войны" входят в непредсказуемые фазы, - Горбулин Спросите себя: Вы такую Украину хотели в 1991-м, в 2004-м, в 2014-м? Сейчас? Для себя, для своих детей? Медреформа: 10 рисков, о которых молчит Супрун Что показывают акции протеста под Радой Фонд Карнеги: между Украиной и Западом нарастает напряженность из-за нежелания Порошенко бороться с коррупцией Кто разделит с Порошенко ответственность за «минский сговор»? Cамые "интересные" нюансы пенсионной реформы Страшный сон Запада. Он в конце концов, неизбежно проиграет в Украине Почему украинский парламент объявил итальянскую забастовку “Петушиный отряд шоколадного цеха” От урагана к миротворцам. Что изменится для Украины после встречи Трампа и Порошенко Порошенко ради личной наживы целенаправленно уничтожает Украину — Сенченко Альона Шкрум: ТРИ УРОКИ "ПРОРИВУ СААКАШВІЛІ"

ГПУ: Затримано чотирьох беркутівців, підозрюваних у вбивствах на Майдані

ГПУ: Затримано чотирьох беркутівців, підозрюваних у вбивствах на Майдані

Підозрювані наразі працюють в Національній поліції України.
 
Слідчими Генеральної прокуратури України затримано чотирьох колишніх співробітників батальйону міліції особливого призначення «Беркут», які підозрюються у виконанні явно злочинного наказу, спрямованого на незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів та демонстрацій, та перевищення влади і службових повноважень, повідомляють Безцензор-инфо з посиланням на прес-службу ГПУ.
 
Крім цього, одному підозрюваному інкримінується вчиненні під час цих подій вбивства однієї особи.
 
Усім підозрюваним за клопотанням прокурора судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення застави.
 
Крім того, слідчими Генеральної прокуратури України проведено ряд обшуків під час яких за місцем мешкання підозрюваних виявлено та вилучено зброю та боєприпаси до неї, інші предмети і речі, які мають доказове значення під час досудового розслідування у кримінальному провадженні.
 
Досудове розслідування триває.
 
Слід зауважити, що вказані підозрювані працюють в Національній поліції України.


Поделиться​​ новостью:

- «СТРАТЕГИЧЕСКАЯ ВОСЬМЕРКА» ОЛИГАРХИЧЕСКОГО КОНСЕНСУСА ВО ВРЕМЯ АПОКАЛИПСИСА
- МНОГОХОДОВОЧКА ИЗ ТРЕХ ПАЛЬЦЕВ
- Сто лет назад в Украине было то же самое - Касьянов
- Внешняя политика президента ведет в тупик
- «Сейчас народ нищий, злой, из-за чего трусость этого режима намного выше» – нардеп Игорь Луценко
Июнь, 24 2016 325

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю