Гриценко: Жирне «Ні» потрібно малювати на стінах порошенківських рошенів

Гриценко: Жирне «Ні» потрібно малювати на стінах порошенківських рошенів

Депутату від БПП Гончаренко потрібно розмальовувати не фрагмент Берлінської стіни біля посольства Німеччини у Києві, а будівлі корпорації «Рошен», яка належить його керманичу Порошенку

Депутату від БПП Олексію Гончаренко потрібно було розмальовувати не фрагмент Берлінської стіни біля посольства Німеччини у Києві, а будівлі корпорації «Рошен», яка належить його керманичу Петру Порошенку.

Про це написав політик Анатолій Гриценко на «Фейсбуці». 

Жирне НІ на стіні Посольства ФРН - чому не на стінах рошенів?

Гончаренко, депутат фракції БПП, на фрагменті Берлінської стіни Посольства ФРН написав жирне НІ - протестуючи проти "проросійської заяви" німецького посла (вибори до виведення російських окупантів). Питання до гончаренків, луценків, кононенків та інших березенків із БПП: А ви хіба не знаєте, що посол нічого нового не сказав, він лише озвучив один із пунктів Мінських угод, підписаних патроном вашої фракції Порошенком (рукою Кучми)?

Вам же відомо, що в Мінську не чужий посол, а ваш Порошенко особисто взяв на Україну ті явно "проросійські" зобов'язання - спочатку вибори, повна амністія, "особливий статус" в Конституції і лише потім, на завершальному етапі, Україна може отримати контроль над своїм кордоном? До чого тут посол? До чого ваше НІ на посольській стіні? Якщо ви, фракція БПП, такі справедливо-патріотичні, то тоді сьогодні ж розмалюйте своїми жирними НІ усі стіни порошенківських рошенів? От тоді вам повірять. Інакше - пустий піар, як щодня і в усьому у вашого патрона.


Поделиться​​ новостью:

- О грязных методах, которые готовит Порошенко для получения второго срока — эксперт
- ГИБРИДНАЯ МОРАЛЬ И АЛЛЕРГИЯ НА ЧЕСТНОСТЬ
- «Передай Руслане, что завтра от вас ничего не останется»! Известный политик рассказал как Пашинский шантажировал Майдан
- МОЛЧАНИЕ ЯГНЯТ - Наше молчание...
- Знайомтесь. Це Міша Панасенко. Командир першої роти Київського Полку Поліції Особливого Призначення
20:15Февраль, 08 2017 1147

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю