Журналіст: ЗА БЕЗЦІНЬ ПРИДБАТИ собачу будку ім. Карла Маркса і зробити з неї свою, використовуючи політичний вплив — це побудувати?

Журналіст: ЗА БЕЗЦІНЬ ПРИДБАТИ собачу будку ім. Карла Маркса і зробити з неї свою, використовуючи політичний вплив — це побудувати?

Майже за безцінь придбати собачу будку ім. Карла Маркса і зробити з неї свою, а далі нарощувати виробництво, використовуючи політичний вплив — це побудувати?
— Взяти кредит на побудову собачої будки, побудувати будку, не віддати кредит, стати спікером а потім прем’єр-міністром — це рахується?
— Не задекларувати дві собачі будки у Лондоні і продовжувати кілька років керувати ДФС — це нормально?
— Записати на тестя собачу будку а потім розповідати як дружина стала успішним бізнесменом в той час як обіймав посаду голови МВС, згодом стати генпрокурором — це теж ваш приклад, на який пропонуєте рівнятися?

Іноді краще дивитись не та те, хто і скільки собачих будок побудував, а за чий рахунок вони це роблять. А то в один прекрасний день цими будками починають вільно ходити ті, хто не будував, але добре бачив за чиї це гроші, Ті хто стримувались, чекали що у капітана вистачить сміливості побачити, що човен розхитують не ззовні. Човен природньо йде на дно, коли вага награбованого стає в рази більше передбаченої законами. І якщо нормативно-правові не діють, закони фізики — кум не загальмує. Спитайте у папєрєдніка, коли наступного разу будете таємно спілкуватись із путіним.

Mykhailo Tkach


Поделиться​​ новостью:

- Народ остался без лидеров и, конечно, без элиты
- А.КУРАКИН: Позвольте, как же он служил в очистке?
- В Киеве назвали самый загрязненный район
- Ліза Богуцька: Хто нам лікар, що ми вважаємо владу брудом, але знов і знов обираємо цей бруд? На що ви сподівались, якщо знали, що це - псяче л@йно?
- Психолого-лингвистическая экспертиза для...Парубия
00:58Март, 05 2017 3603

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю