Журналіст: ЗА БЕЗЦІНЬ ПРИДБАТИ собачу будку ім. Карла Маркса і зробити з неї свою, використовуючи політичний вплив — це побудувати?

Журналіст: ЗА БЕЗЦІНЬ ПРИДБАТИ собачу будку ім. Карла Маркса і зробити з неї свою, використовуючи політичний вплив — це побудувати?

Майже за безцінь придбати собачу будку ім. Карла Маркса і зробити з неї свою, а далі нарощувати виробництво, використовуючи політичний вплив — це побудувати?
— Взяти кредит на побудову собачої будки, побудувати будку, не віддати кредит, стати спікером а потім прем’єр-міністром — це рахується?
— Не задекларувати дві собачі будки у Лондоні і продовжувати кілька років керувати ДФС — це нормально?
— Записати на тестя собачу будку а потім розповідати як дружина стала успішним бізнесменом в той час як обіймав посаду голови МВС, згодом стати генпрокурором — це теж ваш приклад, на який пропонуєте рівнятися?

Іноді краще дивитись не та те, хто і скільки собачих будок побудував, а за чий рахунок вони це роблять. А то в один прекрасний день цими будками починають вільно ходити ті, хто не будував, але добре бачив за чиї це гроші, Ті хто стримувались, чекали що у капітана вистачить сміливості побачити, що човен розхитують не ззовні. Човен природньо йде на дно, коли вага награбованого стає в рази більше передбаченої законами. І якщо нормативно-правові не діють, закони фізики — кум не загальмує. Спитайте у папєрєдніка, коли наступного разу будете таємно спілкуватись із путіним.

Mykhailo Tkach


Поделиться​​ новостью:

- Порошенко спешно расставляет на губернаторские посты гнусных мусоров. Делиться умеют?
- ХРОНИКИ НЕДЕЛИ ОТ АНАРХИСТА
- ПОЧЕМУ ОНИ ПРАВЯТ НАМИ, А НЕ НАОБОРОТ?
- Нардеп Андрей Билецкий рассказал об отношениях с Аваковым и ситуации с Савченко (ВИДЕО)
- ХВОСТ ОТ ДРУГОЙ КОШКИ - Политикам выгодно, когда вокруг нас все сложно, но жизнь гораздо проще
00:58Март, 05 2017 3584

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю