Журналісти підрахували, скільки нардепів входять до коаліції

Журналісти підрахували, скільки нардепів входять до коаліції

Можливо, під коаліційною угодою на даний момент менше 224 підписів

У Верховній Раді немає діючої коаліції. Такого висновку дійшли журналісти видання «Страна» після того, як розіслали інформаційні запити і кожному депутату особисто, і кожній фракції,із запитанням щодо входження у коаліцію

«Члени президентської фракції нам відповіли (хоча і не всі). На відміну від НФ, звідки прийшов хамський відповідь абсолютно не по темі, з якого, втім, слід було, що всі депутати фракції складаються в коаліції. Депутати всіх інших фракцій і груп (крім БПП і НФ) підтвердили нам, що не є членами коаліції», - пише видання.

Так, у статті йдеться, що з 47 позафракційних депутатів тільки четверо підтвердили, що вважають себе членами коаліції «Європейська Україна». Це Ганна Гопко, Остап Еднак, Вікторія Пташник, а також Андрій Денисенко, обраний по мажоритарному округу в Дніпропетровській області.

«Відповідей від спікера Андрія Парубія і віце-спікера Ірини Геращенко ми так і не дочекалися, але, можна з упевненістю припустити, що вони також входять в коаліцію. Всі інші позафракційні депутати відповіли нам, що не перебувають в коаліції. Чи не відповіло лише два депутати. Це лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький. Однак в інтерв'ю виданню «Цензор.нет» він заявляв, що в коаліції не входить. Другий не відповів - це підприємець Костянтин Жеваго. Він не був у коаліції «Європейська Україна» в момент її створення, а що стосується нинішньої ситуації, то його помічник нам відповіла так: «якщо б на рахунок членства в коаліції була б будь-яка інформація, це було б написано на сайті Ради», - йдеться у статті та уточнюється, що на сайті парламенту відсутня згадка про членство Жеваго в коаліції.

Крім того, відразу три депутата фракції БПП - Сергій Каплін, Олександр Сугоняко та Андрій Антонищак, підтвердили, що вони написали заяви про вихід з коаліції і не вважають себе її членами. Цікаво, що група «євро оптимістів» в БПП (Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук), яка часто критикує владу, заявила, що є у складі коаліції.

«В будь-якому випадку, з урахуванням позафракційних нардепів-коаліціянтів і складаються в коаліції депутатів від БПП і НФ їх загальне число виходить максимум 224 (218 депутатів від БПП і НФ плюс шість позафракційних). Цікаве зізнання, до речі, зробив депутат Андрій Немирівський, обраний за списком «Самопомочі», але в підсумку опинився в президентській фракції. Він повідомив «Стране», що вважає себе членом коаліції, правда, не підписував коаліційну угоду. Крім того, частина депутатів БПП нам не відповіла (і ми за замовчуванням їх приписали до коаліції)», - йдеться у статті.

«Так що, можливо, під коаліційною угодою на даний момент менше 224 підписів», - резюмує «Страна».


Поделиться​​ новостью:

- Банду геть! Огромное количество украинцев вышло на Марш в столице за отставку Порошенко. Фоторепортаж
- Александр Кочетков: ИСПЫТАНИЕ ПОБЕДОЙ
- Режим закрыл 6 станций метро в центре Киева
- Давайте оставим Украину себе…
- Лиза Богуцкая: С этим президентом у нас нет будущего. Нет развития. Нет надежды
17:03Февраль, 28 2017 329

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю