Харківський бабак Тимко передбачив, коли настане весна і Україна отримає «безвіз»

Харківський бабак Тимко передбачив, коли настане весна і Україна отримає «безвіз»

"Хранитель бабака" Віктор Токарський інтерпретував прогноз Тимка так: весна настане через 6 тижнів і буде теплою , а ось "безвіз"...

"Хранитель бабака" Віктор Токарський інтерпретував прогноз Тимка так: весна настане через 6 тижнів і буде теплою, а ось "безвіз", відповідно до прогнозу бабака, Україна отримає з третьої спроби.

Сьогодні День Бабака, і харківський Тимко зробив свій прогноз. Вважається, що в цей день потрібно спостерігати за бабаками, щоб дізнатися, коли прийде весна. Тварину розбудили на біостанції Харківського національного університету імені Каразіна в селі Гайдари, - повідомляють "Українські реалії" з посиланням на Патріоти України.

Якщо день похмурий і гризун не бачить своєї тіні - значить, бути ранній весні. Якщо ж день сонячний, а звір норовить сховатися назад у нору - зима триватиме ще довго.

Весна в Україні настане через шість тижнів і буде теплою, передав пророкування Тимка його доглядач. Бабак сьогодні не побачив своєї тіні.

Бабаку запропонували також зробити прогноз по актуальному для українців питанню: коли ж нашій країні дадуть безвіз. З третьої спроби Тимко вибрав варіант "безвіз-2017".

До речі, в цьому році у провісника очікуються зміни в особистому житті.

Як розповів "хранитель бабака", професор біофаку ХНУ ім. Каразіна Віктор Токарський, два тижні тому Тимку знайшли дружину - Ларису. Своє сімейне щастя "молодята" будуватимуть в новому будиночку.


Поделиться​​ новостью:

- Ось, хто заборонив в'їзд в Україну Михайлу Саакашвілі
- Важно понять, что эта антиукраинская временная власть все делает ДЕМОНСТРАТИВНО НЕЗАКОННО!
- Все проблемы Украины от глупости и жадности и не только тех, кто у власти - мнение
- Лиза Богуцкая: Луценко обматерил активиста, которого затем избили титушки-мусора
- «Тряситесь ублюдки!» - СРОЧНОЕ ОБРАЩЕНИЕ к депутатам и Порошенко (ВИДЕО)
15:27Февраль, 02 2017 836

___________________________________________________________________________

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю